Archiwum 2013

W dniach 14-15 grudnia 2013 roku w Krakowie odbył się XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”. W swoich kategoriach nagrody otrzymali:

Maria LESIUK – III miejsce
Anna LORANTY – I miejsce
Monika BODZIAK – III miejsce
Gratulacje!

7 grudnia 2013 roku w Piotrowicach odbyły się eliminacje do XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”. Nominacje otrzymali:
w kategorii I (do 7 lat): Maria LESIUK
w kategorii II (8-10): Marcelina MAKÓWKA, Olga JAGIEŁO
w kategorii III (11-13): Paulina KRÓL, Aleksandra HULAK, Sylwia PURZYCKA, Klaudia BOREJKO
w kategorii IV (14-16): Anna LORANTY, Monika BODZIAK
w kategorii V (powyżej 17 lat): Monika GRABIAS

8 grudnia 2013 roku we Włoszczowej odbyły się eliminacje do XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”. Nominację w kategorii III (11-13) otrzymała: Natalia WYSOCKA.

Konkurs Finałowy odbędzie się 14 grudnia 2013 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Gratulacje! 3-mamy kciuki!

23 listopada 2013 roku w Lublinie odbył się IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rozrywkowo-Jazzowej.

III nagrodę otrzymał Adrian LITEWKA.

Gratulacje!

21 listopada 2013 roku roku w Sali widowiskowej MOK w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się „Prezentacje”
– IX Wojewódzki Festiwal Piosenki.
Nasi Wokaliści otrzymali nagrody:

w kategorii szkoły podstawowe:
I miejsce – Klaudia BOREJKO
II miejsce – Ola JAGIEŁO

 

w kategorii gimnazja/szkoły ponadgimnazjalne:
II miejsce – Adrian LITEWKA
Gratulacje!

W dniach 20-21 listopada 2013 roku w Lublinie odbył się IV Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji”. II miejsce otrzymała Anna LORANTY. Gratulacje!

16 listopada 2013 roku w Zwoleniu odbyły XIV Eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni – Piosenki Patriotycznej, Ludowej i Tańca Ludowego.

GRAND PRIX otrzymał Adrian LITEWKA.
II miejsce – Klaudia BOREJKO.

Gratulacje!

5 listopada 2013 roku odbyło się posiedzenie jury IV Ogólnopolskiego Konkursu Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji”. Jury do finału konkursu zakwalifikowało następujące osoby z naszego studia:

kategoria szkoły gimnazjalne – Anna LORANTY
kategoria szkoły ponadgimnazjalne – Monika BODZIAK, Justyna UŁAN
Trzymamy kciuki!

30 października 2013 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „Pod Akacją” w Lublinie odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Jesienne Nutki 2013”. WYRÓŻNIENIE otrzymała Klaudia BOREJKO.
Gratulacje!

26 i 27 października 2013 roku w Zespole Szkół nr 5 w Lublinie odbyły się koncerty konkursowe w Konkursie Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej „Ojczyzno moja najmilsza” im. Ryszarda Kaczorowskiego. Uczestnicy wskazani przez Jury wystąpią 7 listopada 2013r. w Koncercie Galowym w Sali Kongresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lubinie w ramach lubelskich obchodów 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Nagrodę otrzymała Klaudia BOREJKO.
Gratulacje!

25 października 2013 roku w Ćmielowie odbył się V Ogólnopolski Konkurs Wokalny ” Ocalić od Zapomnienia” Ćmielów 2013.
Wyróżnienie otrzymała Monika BODZIAK. 
Gratulacje!

22 października 2013 roku w Siedlcach odbył się II Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży – DEBIUT 2013. Wśród laureatów znalazły się:

Kategoria I klasy 0-III: II miejsce – Natalia SZWAJ
Kategoria II klasy IV-VI: II miejsce – Klaudia BOREJKO
Kategoria III klasy gimnazjalne: Wyróżnienie – Anna LORANTY
Gratulacje!

5 października 2013 roku w Białołęckim Ośrodku Kultury odbył się Międzynarodowy Wokalny Konkurs „Wiktoria 2013”. I miejsce w swojej kategorii wiekowej otrzymała Katarzyna GOLECKA.

Gratulacje!

5 października 2013 roku w Kocku odbył się IX Festiwal Pieśni Patriotycznej – „Pieśń Ojczyzny Pełna”. Wyróżnienie otrzymała Klaudia BOREJKO.
Gratulacje!

Troje naszych Wokalistów wzięło udział w nagraniu płyty Diamenty Lublina 2013. Katarzyna GOLECKA, Monika BODZIAK i Adrian LITEWKA udzielili również wywiadów dla Kuriera Lubelskiego. Poniżej prezentujemy linki do rozmów z Kasią i Moniką. Płyta ukaże się wkrótce. Czekamy z niecierpliwością.

Wokalistki Fever’a: Alicja DZIURDZIAK, Dominika SKIBIŃSKA i Klaudia BOREJKO wzięły udział w nagraniu płyty „Piosenki Młodych Odkrywców – Ekipa Jurka Ogórka z zespołu Orkiestra Dni Naszych” użyczając swoich głosów w chórkach.

A oto nagrania z płyty:

20 lipca 2013 roku odbyły się Dni Parczewa. Wystąpiły Wokalistki FEVER’a!
Zapraszamy do oglądania zdjęć!

W dniach 4-7 lipca 2013 roku w Okunince nad Jeziorem Białym odbył się XIX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Białe 2013”. Wokalistki Fever’a zdobyły nagrody:

Katarzyna GOLECKA – GRAND PRIX
Klaudia BOREJKO – wyróżnienie (kategoria 11-13 lat)
Monika BODZIAK – III miejsce (kategoria 14-16 lat)
Gratulacje!

„Wokalne Laury Rozdane! Tegoroczny Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Lubelski Talent” zakończony. Finałowe przesłuchania odbyły się w Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice w Piotrowicach 8 czerwca, ale ich wyniki zostały ogłoszone podczas koncertu galowego w czasie „Piotrowickich Spotkań Świętojańskich” w niedzielę 23 czerwca.”

Nasze Wokalistki odniosły sukcesy:
Klaudia BOREJKO – I miejsce (szkoła podstawowa)
Paulina KRÓL – III miejsce (szkoła podstawowa)
Joanna MAZURKIEWICZ – wyróżnienie (szkoła podstawowa)
Katarzyna GOLECKA – I miejsce (gimnazjum)
Monika BODZIAK – III miejsce (gimnazjum)
Gratulujemy!

15 czerwca 2013 roku odbył się Festyn Rodzinny w Łukowie. Wystąpili Wokaliści FEVER’a!
Zapraszamy do oglądania zdjęć!

W dniach 5-6 czerwca 2013 roku w Rykach odbył się Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2013”. W kategorii II (wykonawcy 11-13 lat) Klaudia BOREJKO i Paulina KRÓL otrzymały wyróżnienia.
Gratulacje!

Zapraszamy na koncerty:
w Lublinie – ABC Dzielnicowy Dom Kultury, ul. Kiepury 5A, 21 czerwca 2013, godzina 17:30
w Łukowie – Sala nad Księgarnią Jana Chrzciciela, ul. Dmocha 8, 29 czerwca 2013, godzina 17:00

W dniach 25-26 maja 2013 roku w Zielonej Górze odbył się V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2013. Katarzyna GOLECKA otrzymała Nagrodę Salonu Muzycznego Riff w Zielonej Górze.
Gratulujemy!

W dniach 25-26 maja 2013 roku w Bielsku Podlaskim odbył się VIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Podlaska Nuta '2013”. W kategorii soliści 16 i powyżej oraz zespoły 17 lat i powyżej III nagrodę otrzymała Paulina LEWCZUK. Gratulujemy!

19 maja 2013 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Jeziorzanach odbyły się eliminacje powiatowe do Wojewódzkiego Konkursu „Śpiewający Słowik”. W kategorii 14-16 lat: I miejsce otrzymała Monika BODZIAK. Do etapu wojewódzkiego została nominowana Nina MARCZUK.
Gratulujemy!

16 maja 2013 roku w Lubartowie odbył się V Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Słowik 2013”. Nina MARCZUK zdobyła III nagrodę !!! Gratulujemy! Nina wystąpi w koncercie galowym festiwalu podczas Festynu Miejskiego Dni Lubartowa 1 czerwca 2013 r. na Rynku Miejskim.

14 maja 2013 roku w Parczewie odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”. Komisja oceniająca wyłoniła dziesięciu laureatów szczebla powiatowego konkursu, wśród których są:

Marcelina Makówka (SW FEVER/Parczewski Dom Kultury), Zofia Wrzesińska kat. 6-10 lat
Kinga Duda, Maja Trochunowicz kat. 11-13 lat
Patrycja Lipka kat.14-16 lat
Gratulujemy!

14 maja 2013 roku odbył się XVIII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2013 zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. W koncercie galowym, który odbędzie się 8 czerwca 2013 r. w siedleckim amfiteatrze, wystąpią:

Ola JAGIEŁO – laureatka I miejsca w kategorii szkoły podstawowe – klasy I-III
Marysia ADAMCZYK – laureatka II miejsca w kategorii szkoły podstawowe – klasy IV-VI

Klaudia BOREJKO wzięła udział w Koncercie Konkursowym II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Izabelin 2013 w Centrum Kultury w Izabelinie. Koncert odbył się 28 kwietnia 2013 roku. Klaudia zaśpiewała piosenkę „Ołowiane szczęście”. Poniżej zamieszczamy wykonanie Klaudii z Izabelina.

18 kwietnia 2013 roku w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach odbył się VII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2013” w kategorii śpiew. Wśród nagrodzonych znalazły się nasze wokalistki:

kategoria przedszkola: Maria LESIUK – wyróżnienie
kategoria szkoły podstawowe: Klaudia BOREJKO – I miejsce
kategoria szkoły podstawowe: Ola JAGIEŁO – II miejsce
kategoria gimnazjum: Nina MARCZUK – III miejsce
Gratulujemy!

Klaudia BOREJKO w Śpiewającym Słowiku !!!
13 i 14 kwietnia 2013 roku w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się XXXIV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Wesołe Nutki”. Nasza Wokalistka – Klaudia otrzymała nominację do konkursu wojewódzkiego „Śpiewający Słowik”. Gratulacje! 3-mamy kciuki.

11 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół w Kocku odbył się VII Powiatowy Konkurs Pamięci Agnieszki Osieckiej. Jury konkursu doceniło nasze Wokalistki przyznając I miejsce – Ninie MARCZUK i II miejsce – Monice BODZIAK (kategoria gimnazjum). Gratulujemy!

7 kwietnia 2013 roku w Centrum Kultury w Izabelinie odbyły się eliminacje do II Mazowieckiego Festiwalu Piosenki „Rozdźwięki” – Izabelin 2013. Do koncertu konkursowego zakwalifikowała się Klaudia BOREJKO. Gratulujemy! Finał odbędzie się dnia 28 kwietnia 2013 roku o godz. 17:00. Trzymamy kciuki!

6 kwietnia 2013 roku w eliminacjach wstępnych 18 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w Puławach Ola JAGIEŁO otrzymała nominację do eliminacji regionalnych. Gratulujemy!

24 marca 2013 roku w Parczewie odbył się Wiosenny Przegląd Artystyczny.

W dniach 22-23 lutego 2013 roku w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie odbył się III Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O’’beeBOK. Wokalistki FEVER’a odniosły kolejne sukcesy:

Monika BODZIAK – I miejsce (kategoria IV, gimnazjum, piosenka polska)
Katarzyna GOLECKA – III miejsce (kategoria IV, gimnazjum, piosenka angielska)
Paulina LEWCZUK – wyróżnienie (kategoria V, szkoła średnia, piosenka polska)
Gratulacje!

W dniach 21-24 stycznia 2013 roku odbyły się eliminacje w ramach XVIII Festiwalu Kolęd w Puławach. Wręczenie nagród i Koncert Laureatów miał miejsce 27 stycznia 2013 roku. Nasze wokalistki otrzymały następujące nagrody:

Klaudia BOREJKO – II nagroda (grupa wiekowa dzieci szkół podstawowych)
Paulina KRÓL – III nagroda (grupa wiekowa dzieci szkół podstawowych)
Monika BODZIAK – II nagroda (grupa wiekowa młodzież szkolna)
Katarzyna GOLECKA – III nagroda 🙂 (grupa wiekowa młodzież szkolna)
Nina MARCZUK – wyróżnienie (grupa wiekowa młodzież szkolna)

Gratulacje!

„Do tegorocznej edycji festiwalu zgłosiło się około 1700 osób z całego województwa lubelskiego, ale nie tylko. Pojawili się też uczestnicy z Warszawy, Kielc czy Siedlec” więcej:

21 stycznia 2013 roku w Łukowie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Wokalistek FEVER’a.

20 stycznia 2013 roku JOANNA MAZURKIEWICZ zajęła I miejsce w XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolęda Polska” w Opolu Lubelskim.
Gratulacje!

20 stycznia 2013 roku w Kościele pw. „Opatrzności Bożej” w Parczewie odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ aby obejrzeć fotorelację z koncertu.

Katarzyna GOLECKA otrzymała wyróżnienie na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze wieczne kolędowanie”. Festiwal odbył się w Niepokalanowie w dniach 19-20 stycznia 2013 r.
Gratulacje!

Nina MARCZUK wygrała – I miejsce w kategorii gimnazjum oraz otrzymała nagrodę publiczności na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Jarosławiu na Podkarpaciu. Festiwal odbył się w dniach 12-13 stycznia 2013 roku. Gratulacje!

11 stycznia 2013 roku w Siedlcach odbył się pierwszy etap przesłuchań do V Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Siedlcach. Udział wzięły Ola Jagieło, Marysia Adamczyk i Agnieszka Skup.

„Pastorałki i Kolędy” – płyta Studia Wokalnego FEVER

Najpiękniejsze pastorałki i kolędy w wykonaniu:
Kasi Goleckiej, Bartka Kawałka, Pauliny Lewczuk, Pauliny Tarasiuk, Kasi Kawałek

Zapraszamy do wspólnego kolędowania w zakładce: