ARCHIWUM 2015

18 grudnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach odbył się II Międzyszkolny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w jezyku angielskim.

I miejsce zdobyła ALEKSANDRA WYSOKIŃSKA.
Gratulacje !!!


26 listopada 2015r. w Międzyrzecu Podlaskim odbył się XI Wojewódzki Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Prezentacje".

ALEKSANDRA HULAK - III miejsce
Gratulacje !!!!


W dniach 25-26 listopada 2015r. w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie odbył się VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej "Na Strunach Poezji".

ALEKSANDRA HULAK - I miejsce
Gratulacje !!!!

Na strunach poezji


W dniach 7-8 listopada 2015r. odbyły się przesłuchania finałowe XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka" w Krakowie.

KLAUDIA BOREJKO - II miejsce
Gratulacje !!!!

XVI Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka 2016


5 listopada 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Chodowie odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznej. Komisja w składzie: Marlena Maria Uziębło, Tomasz Markiewicz, Grzegorz Włodarczyk przyznała nagrody dla naszych wokalistów

W kategorii soliści do 12 lat
I miejsce - Julia Perz
Wyróżnienie - Aleksandra Wysokińska


Gratulacje !!!!


W dniach 22-23 października 2015r. odbył się IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015 w Siedlcach. Jury w składzie: Patrycja Modlińska, Tomasz Markiewicz, Krzysztof Chromiński przyznało nagrody:

kategoria: szkoły podstawowe I-III
I miejsce - Gabriela Łukasik

kategoria: szkoły podstawowe IV-VI
III miejsce - Julia Perz
Wyróżnienie - Olga Jagieło
Wyróżnienie - Aleksandra Wysokińska

kategoria: szkoły gimnazjalne
I miejsce - Aleksandra Hulak
II miejsce - Klaudia Borejko

kategoria: szkoły ponadgimnazjalne
wyróżnienie- Karolina Śledz
wyróżnienie - Monika Bodziak

Debiut 2015


18 lipca 2015r. w Parczewie Katarzyna Golecka zagrała koncert z zespołem MK2!!! Kasia jako liderka zespołu jest również jego założycielką !!!! Gratulujemy !!! SZacun przez duże "SZ" ! Chwilę przed koncertem Kasi na scenie pojawiły sie Wokalistki Fever'a: Marcelina Makówka i Natalia Szwaj, które swoim głosem również ubarwiły Dni Parczewa.
Zdjęcia w GALERII

Koncert MK2 - więcej zdjęć tutaj

Marcelina i Natalia - więcej zdjęć tutaj

Katarzyna Golecka MK2 2015 Katarzyna Golecka MK2 2015 Katarzyna Golecka MK2 2015 Katarzyna Golecka MK2 2015 Katarzyna Golecka MK2 2015


ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA WOKALNE RÓWNIEZ W WAKACJE 2015 !!!!
Lekcje śpiewu w Lublinie, Łukowie, Siedlcach!!!
Zapisy wyłącznie pod numerem telefonu 519 149 719

Proponujemy równiez warsztaty wokalne (4 dni): W ramach warsztatów oferujemy kilkugodzinny program zajęć każdego dnia, obejmujący grupową i indywidualną pracę z dziedzin:
• emisji głosu oraz dykcji,
• doboru piosenek i przygotowania repertuaru,
• interpretacji piosenki,
• ruchu scenicznego.
Termin warsztatów do ustalenia, koszt warsztatów: 130 zł w Lublinie, 150 zł w Łukowie i w Siedlcach, minimalna grupa to 10 osób.


KLAUDIA BOREJKO w TEATRZE "ROMA" !!!!!!!!!

Nasza Wokalistka wcieli się w rolę Alicji w spektaklu "Alicja w Krainie Czarów" !!!!

Klaudia - Teatr ROMA

Alicja zaprasza do krainy czarów

Magiczny spektakl

podlasie24 - Klaudia w roli Alicji

Teatr ROMA

zdjęcia z face'a


Nasi uczniowie: Monika Bodziak, Aleksandra Hulak, Marcelina Makówka, Alicja Skibińska, Dominika Skibińska, Mikolaj Zieńczuk zakwalifikowali się do drugiego etapu - przesłuchań na żywo, konkursu "Diamenty Lublina 2015". Na plycie "diamentów" zaspiewają - Monika Bodziak i Mikołaj Zieńczuk. Nagrania wkrótce - płyta ukaże się na jesieni. Gratulujemy

Diamenty Lublina 2015 - I etap

Diamenty Lublina 2015 - II etap


21 czerwca 2015r. w Piotrowicach odbył sie konkurs Lubelski Talent.
W kategorii klas IV-VI Klaudia Borejko zajęła I miejsce Gratulacje!!!

Zdjęcia


W dniach 30 maja - 1 czerwca 2015r. w Bielsku Podlaskim odbył się X Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta" 2015. Nagrody zdobyli:

Marcelina MAKÓWKA - "Złota Podlaska Nuta"
Olga JAGIEŁO - "Srebrna Podlaska Nuta"
Aleksandra HULAK - "Srebrna Podlaska Nuta"
Monika BODZIAK - wyróżnienie

Gratulacje !!!


W dniach 21-23 maja 2015 w Radomiu odbył się X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i Melodia". W kategorii wiekowej 11-13 lat wyróżnienie otrzymała Maja GRABOWSKA. Gratulacje !!!


Przedstawiamy interpretację piosenki "Apetyt na życie" w wykonaniu Aleksandry HULAK. Film został zarejestrowany 15 czerwca 2014 roku podczas koncertu w Lublinie.


23 kwietnia 2015r. w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewający Słowik w Piotrkowie Alicja SKIBIŃSKA zdobyła II miejsce. Wyróżnienie otrzymała Dominika SKIBIŃSKA GRATULACJE !!!!


W dniach 15-17 kwietnia 2015r. w Lubaczowie odbył się School & Jazz Festiwal. Nagrodę Główną w kategorii: Młody Popularyzator Polskiej Muzyki Rozrywkowej wokaliści szkół muz. I stopnia zdobyła Klaudia Borejko z zespołem Blue Window.
Gratulacje!!!!


W XIX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer" (28-30 marca 2015r.) Aleksandra HULAK otrzymała II miejsce. Gratulacje !!!


13 marca 2015 roku w Lublinie odbył się Ogólnopolski Konkurs Wokalny "7 Talent". II miejsce zdobył Mikołaj ZIEŃCZUK. Gratulujemy !!!


8 marca 2015 w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie odbył się V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O’beeBOK. Wokalistka Fever'a - Klaudia BOREJKO otrzymała I miejsce. Gratulujemy !!!

O'beeBOK 2015


W dniach 23-25 stycznia 2015 roku odbył się XV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Wieczne Kolędowanie” w Niepokalanowie. Nagrodę Główną otrzymała Katarzyna GOLECKA. Gratulacje !!!

Nasze Wieczne Kolędowanie - Teresin 2015

XV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Wieczne Kolędowanie” w Niepokalanowie


W dniach 19-23 stycznia 2015 roku odbył się XX Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach. Wyróżnienie otrzymał Mikołaj ZIEŃCZUK. Gratulujemy !!!


9 stycznia 2015 roku we Włodawie odbył się IX Festiwal Kolęd i Pastorałek. Maja GRABOWSKA otrzymała III miejsce w kategorii solistów (10-13 lat). Gratulacje !!!

IX Festiwal Kolęd i Pastorałek we Włodawie 2015


Powrót do poprzedniej strony