ARCHIWUM 2014

W dniach 20-21 grudnia 2014r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbył się XV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka". W swojej kategorii wiekowej II miejsce otrzymała ANNA LORANTY. Wyróżnienie zdobyła KLAUDIA BOREJKO Gratulacje !!!

Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka 2014

Ponadto "Festiwal połączony był z prezentacją na żywo piosenek promujących 6 płytę festiwalową. Wśród zaproszonych wokalistów do nagrania nowych piosenek znalazła się Anna Loranty (...) Specjalnie dla Ani słowa piosenki "Krucha miłość" napisała Ewa Sobota, a muzykę skomponował Jan Wojdak."

ANNA LORANTY na płycie Jana Wojdaka


Od 11 grudnia 2014r. tylko w McDonald's i tylko do końca roku możecie nabyć niezwykłą płytę - "Czarodzieje uśmiechu 4". To zimowe, świąteczne a nawet karnawałowe duety gwiazd z dziećmi, w piosenkach Majki Jeżowskiej. Cały dochód ze sprzedaży 80 000 płyt zostanie przekazany na budowę Rodzinnego Domu dla osób dotkniętych chorobą nowotworową, który już powstaje na terenie Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu.
Wsród gwiazd zanleźli się: Majka Jeżowska, Urszula, Andrzej Krzywy, Olga Bończyk, Damian Ukeje, Hania Stach, Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski.

W duecie z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM zaśpiewała KATARZYNA GOLECKA. Wow !!!!!

Czarodzieje uśmiechu


W dniach 5-7 grudnia 2014r. w Białymstoku odbył się XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Super Mikrofon Radia Jard.

Wśród nagrodzonych na festiwalu osób znalazła się
KLAUDIA BOREJKO - I miejsce (soliści 11-13 lat)
Gratulacje !!!!

XXI MFP Super Mikrofon Radia Jard


30 listopada 2014 roku TVP ABC o godzinie 15.50 wyemitowała program "Petersburski Music Show", w którym wystąpiła nasza wokalistka - DOMINIKA SKIBIŃSKA

Dominika Skibińska w Petersburski Music Show - nagranie video !


20 listopada 2014 r. w Międzyrzecu Podlaskim odbył się X Wojewódzki Konkurs Piosenki – „Prezentacje 2014”. Wokaliści prezentowali umiejętności w dwóch kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe oraz gimnazja i szkoły ponadgimanzjalne. I miejsce w grupie młodszej zajęła Klaudia BOREJKO. W grupie starszej III miejsce Jury przyznało Mikołajowi ZIEŃCZUKOWI. Wyróżnienie otrzymała Alicja DZIURDZIAK.
Gratulacje !!!!

Prezentacje 2014


W dniach 19-20 listopada 2014r. w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie odbył się V Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji”. I miejsce zdobyła ANNA LORANTY. Ponadto wyróżnienie otrzymała MONIKA BODZIAK. Gratulacje!!!


18 listopada 2014r. w Domu Kultury LSM w Lublinie odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Piosenki "Jesienne Nutki 2014" pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin.

W swoich kategoriach nagrody zdobyli:
Klaudia BOREJKO - ZŁOTY KASZTAN
Łukasz BOJACZUK - BRĄZOWY KASZTAN
Aleksandra HULAK - WYRÓŻNIENIE
Alicja DZIURDZIAK - WYRÓŻNIENIE
Natalia WYSOCKA - WYRÓŻNIENIE
Gratulacje !!!

Jesienne Nutki 2014 - zdjęcia


KLAUDIA BOREJKO zdobyła II miejsce (w kategorii od 10 do 13 lat) w 23 Festiwalu Piosenki "Przebój mamy i taty". Festiwal odbył się 15 listopada 2014r. w Teatrze Miejskim w Sieradzu. Gratulacje !!!


14 listopada 2014r. w Collegium Maius w Lublinie odbył się koncert podsumowujący tegoroczny konkurs Diamenty Lublina 2014. Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Polskich przyznało Nagrodę główną KATARZYNIE GOLECKIEJ . Zarząd Województwa wyróżnił MAJĘ GRABOWSKĄ. Gratulacje !!!

Diamenty Lublina - koncert


DIAMENTY LUBLINA !!!
a wśród nich: Monika BODZIAK, Maja GRABOWSKA, Katarzyna GOLECKA.
Koncert 14 listopada 2014r. w progach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - zapraszamy !!!

Diamenty Lublina


W dniach 13-14 listopada 2014r. w Rzeszowskim Domu Kultury odbył się XI Podkarpacki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na skrzydłach muzyki". W kategorii "gimnazjum" I miejsce otrzymała Aleksandra HULAK. Gratualcje !!!

Na skrzydłach muzyki


W dniach 26-27 października 2014r. odbył się Turniej Pieśni w ramach Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego "Ojczyzno moja najmilsza. Lublin 2014". Klaudia BOREJKO piosenką Agi Zaryan "Warszwa widziana po raz trzeci" wyśpiewała Główna NAGRODĘ. Gratulacje !!!.


25 października 2014r. odbył się 9 Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON 2014 - Piosenki Ewy Bem. Jury w składzie: Grażyna Łobaszewska, Joanna Zagdańska i Łukasz Zagrobelny przesłuchało 98 wykonawców z całej Polski. Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom tegorocznego festiwalu, znakomite przygotowanie uczestników szczególnie wokalistów w kategorii szkół gimnazjalnych) oraz ich instruktorów i akompaniatorów.
Wśród nagrodzonych zanalazły się Nasze trzy Wokalistki:

Katarzyna GOLECKA - II miejsce (kategoria II)
Anna LORANTY - wyróżnienie (kategoria II)
Klaudia BOREJKO - wyróżnienie (kategoria I)

Gratulacje !!!

Strona Festiwalu


III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut" już za nami. Przesłuchania konkursowe odbyły się 21 października a wręczenie nagród i koncert laureatów 28 października 2014r. w Sali Widowiskowej Podlasie w Siedlcach. Wsród nagrodzonych znaleźli się Wokaliści z naszego studia:

Kategoria I (szkoły podstawowe: kl. 0-III)
II miejsce - Maria LESIUK
wyróżnienie - Zofia CHOJECKA


Kategoria II (szkoły podstawowe: kl. IV-VI)
II miesjce - Klaudia BOREJKO
III miejsce - Olga JAGIEŁO
wyróżnienie - Marcelina MAKÓWKA


kategoria III (gimnazja)
I miejsce - Łukasz BOJACZUK
III miejsce - Natalia WYSOCKA
wyróżnienie - Aleksandra HULAK


Gratulacje !!!!


Wokalistki Fever'a: Alicja DZIURDZIAK, Dominika SKIBIŃSKA i Klaudia BOREJKO wzięły udział w nagraniu płyty "Piosenki Młodych Odkrywców - Ekipa Jurka Ogórka z zespołu Orkiestra Dni Naszych" użyczając swoich głosów w chórkach.
Wiecej informacji znajdziecie pod linkiem: Orkiestra Dni Naszych

A oto nagrania z płyty: Piosenka Młodych Odkrywców   Zmiana wachty

Piosenki Młodych Odkrywców - okładka


19 października 2014 roku TVP ABC o godzinie 15.50 wyemitowała program "Petersburski Music Show", w którym wystąpiła nasza wokalistka - KLAUDIA BOREJKO

Klaudia Borejko w Petersburski Music Show - nagranie video !

Klaudia Borejko na scenie talentów


W niedzielę, 21 września 2014 r. w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbył się IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej SOUNDTRACK. Jury festiwalowe przyznało Nagrodę językową i Wyróżnienie specjalne - ANNIE LORANTY.
Gratulacje !!!!

Soundtrack 2014 - strona festiwalu


W dniach 5-6 września 2014 r. w Kutnie odbył się VI Festiwal Piosenki "KWIETNIK 2014".
Jury przyznało nagrody naszym Wokalistkom. Gratulacje !!!!

I MIESJCE - ZŁOTA RÓŻA - KLAUDIA BOREJKO (kat. B - soliści 10-12 lat)
WYRÓŻNIENIE - Anna Loranty (kat. C - soliści 13-15 lat)

Kwietnik 2014 - strona festiwalu

Kwietnik 2014 - galeria


Zapraszamy do przeczytania wywiadu z ucznnicą FEVER'a - MAJĄ GRABOWSKĄ !!!!
(Kurier Lubelski 27.06.2014)
Maję usłyszymy na płycie "Diamenty Lublina 2014", która ukaże się w październiku.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć

Maja Grabowska


26 czerwca 2014r. Wokaliści Fever'a w Siedlcach gościli w profesjonalnym studio nagraniowym w Siedlcach - SDR Studio. Niebawem zamieścimy na stronie efekty współpracy w postaci nagrań.

Nagrywamy w Studio w Siedlcach Nagrywamy w Studio w Siedlcach Nagrywamy w Studio w Siedlcach Nagrywamy w Studio w Siedlcach

Kliknij w link aby obejrzeć więcej zdjęć


Zakończenie roku w Studiu FEVER !!!!

15 czerwca 2014r. w Lublinie, 25 czerwca w Łukowie i 27 czerwca w Siedlcach odbyły się koncerty Uczniów Studia FEVER kończące rok szkolny 2013/2014. Poniżej zamieszczamy linki do zdjęć z koncertów !!!

Zdjęcia z koncertów: Lublin 2014, Łuków 2014 oraz Siedlce 2014

okladka okladka okladka


21 czerwca 2014r. Wokalistki Fever'a w Parczewie wzięły udział w obchodach Nocy Świętojańskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii: Sobótka w Parczewie


14 czerwca 2014r. w Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach odbył się Finał VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2014". Nasze Wokalistki odniosły kolejne sukcesy:

Marcelina MAKÓWKA - I miejsce (kat. kl. I-III)
Natalia SZWAJ - III miejsce (kat. kl. I-III)
Paulina KRÓL - I miejsce (kat. kl. IV-VI)
Maja GRABOWSKA - II miejsce (kat. kl. IV-VI)
Magdalena PALINKA - III miejsce (kat. kl. VI-VI)
Aleksandra HULAK - II (kat. gimnazjum)
Monika Bodziak - III miejsce (kat. szkoła średnia)

Gratulacje !!!!


W dniach 12-14 czerwca 2014r. w Tarnobrzegu odbyły się przesłuchania i Finał 19 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Jury wyróżniło naszych Wokalistów:

III miejsce - Klaudia BOREJKO (II kategoria wiekowa)
I miejsce - Adrian LITEWKA (III kategoria wiekowa)
II miejsce - Aleksandra HULAK (III kategoria wiekowa)
Gratulacje !!!

Wygraj Sukces 2014


1 czerwca 2014r. z okazji Dnia Dziecka Wokalistki Fever'a wystąpiły na koncercie w Parczewie.


25 maja 2014r. Wokalistki Fever'a wystąpiły podczas Gali przy fontannie w ramach Dni Łukowa. Swoje umiejętności zaprezentowały: Natalia WYSOCKA, Sylwia PURZYCKA, Marysia LESIUK i Alicja DZIURDZIAK.


15 maja 2014r. w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach odbyła się kolejna edycja Kulturomaniaka w kategorii śpiew. W tegorocznym przeglądzie przewodniczącym Jury był Mieczysław Szcześniak. Nasze studio reprezentowały i laury zdobyły:

Klaudia BOREJKO - I miejsce (kategoria:szkoły podstawowe)
Paulina PRZYSTUPA - II miejsce (kategoria:szkoły podstawowe)
Katarzyna NEJRANOWSKA - III miejsce (kategoria:szkoły ponadgimnazjalne)
Magdalena CHMIELEWSKA - wyróżnienie (kategoria:szkoły ponadgimnazjalne)
GRATULACJE!!!!

Zdjęcia z Finału konkursu


3 maja 2014 roku w Kraśniku odbył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Udział wzięły: Natalia Wysocka i Klaudia Borejko. Klaudi Borejko otrzymała III miejsce. Gratulacje !!!

Zdjęcia z Festiwalu w Kraśniku


29 kwietnia 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu odbył się Finał IX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”. Jury pod przewodnictwem Pani Majki w tegorocznej edycji konkursu przyznało:

III miejsce - Martynie WIŚNIEWSKIEJ (w kategorii wiekowej II: 8-10 lat)
I miejsce - Katarzynie GOLECKIEJ (w kategorii wiekowej IV: 14 - 16 lat)
III miejsce - Annie LORANTY (w kategorii wiekowej IV: 14 - 16 lat)
Gratulacje !!!

W konkursie wzięly udział również: Olga JAGIEŁO, Aleksandra HULAK i Magdalena PALINKA

Rytm i Melodia - zdjęcia z przesłuchań

Rytm i Melodia - zdjęcia z finału


W dniach 11-12 kwietnia 2014r. w Domu Kultury "Włochy" w Warszawie odbył się Ogólnopolski Kokurs Piosenki - XII Spotkania z Piosenką „Warszawa da się lubić”. W kategorii I (7-12 lat)
I miejsce otrzymała Klaudia BOREJKO
Gratulacje !!!

DK - Włochy - Warszawa da się lublić


W dniach 5-6 kwietnia 2014r. w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się XXXV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "WESOŁE NUTKI".

Nominację do udziału w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK" w Rykach (16-18.05.2014) otrzymała Klaudia BOREJKO (kategoria kl.IV-VI).

Ponadto wyróżnienia otrzymały: Alicja DZIURDZIAK, Maria LESIUK (kategoria kl.I-III),
Natalia WYSOCKA, Sylwia PURZYCKA (kategoria kl.IV-VI).
Gratulacje !!!

WESOŁE NUTKI - Łuków


Kwalifikacje wstępne 19 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" zakończone !!!
Nasi Wokaliści wzięli udział w eliminacjach w 3 miejscowościach.
Do II etapu kwalifikacji zakwalifikowali się:

Łuków - 30 marca 2014: Klaudia BOREJKO, Alicja DZIURDZIAK, Adrian LITEWKA, Sylwia PURZYCKA, Natalia WYSOCKA.
Ponadto wyróżnienie otrzymała Karolina ŚLEDŹ.

Puławy - 31 marca 2014: Paulina KRÓL.
Wyróżnienia otrzymały: Monika BODZIAK, Maja GRABOWSKA, Joanna MAZURKIEWICZ.

Trzydnik Duży - 4 kwietnia 2014: Aleksandra HULAK.
Wyróżnienie otrzymała Magdalena PALINKA.

Wygraj Sukces - strona konkursu


23 marca 2014r. w Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Pogodna Nutka”.
W kategorii wiekowej 11 - 14 lat: II miejsce otrzymała Natalia WYSOCKA
W kategorii wiekowej powyżej 15 lat: również II miejsce otrzymała Monika GRABIAS
Gratulacje !!!

Pogodna Nutka - Biłgoraj


W dniach 15-17 marca 2014 roku w Warszawie odbył się XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer".
W kategorii wiekowej 14-16 lat I miejsce otrzymała Anna LORANTY
Gratulacje !!!

Rozśpiewany Wawer 2014


14 marca 2014 roku w Teatrze Starym w Lublinie odbył się finał XV Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „DEBIUTY 2014”.
I miesjce otrzymała Katarzyna GOLECKA.
GRATULACJE!!!

DEBIUTY 2014 - strona konkursu

DEBIUTY 2014 - Kurier Lubelski


Wokaliści FEVER'a na płycie: młodzi artyści śpiewają 2014. Szczegóły w linku !!!

Gratulacje dla Klaudii BOREJKO i Katarzyny GOLECKIEJ!!!


XV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2014” już za nami. Festiwal odbył się w dniach 25-26 stycznia 2014r. w Bielsku Podlaskim.
Wśród nagrodzonych znaleźli się Wokaliści Fever'a:

Kategoria 7-11 lat: Olga JAGIEŁO - wyróżnienie
Kategoria 12-15 lat: Anna LORANTY - Złoty Flecik, Katarzyna GOLECKA - Srebrny Flecik
Kategoria powyżej 16 lat: Adrian LITEWKA - Srebrny Flecik, Monika BODZIAK - wyróżnienie
Klaudia BOREJKO - Nagroda Dyrektora Artystycznego Festiwalu

GRATULACJE !!!

KANTYCZKA 2014 - wyniki


W dniach 18-19 stycznia 2014 roku w Niepokalanowie odbył się XIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nasze Wieczne Kolędowanie". NAGRODĘ GŁÓWNĄ otrzymała Anna LORANTY.
Gratulacje !!!

Nasze Wieczne Kolędowanie - Niepokalanów 2014


18 i 19 stycznia 2014 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu odbył się XIX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania konkursowe miały miejsce 18 stycznia, koncert galowy z udziałem laureatów - 19 stycznia 2014 r.

Wyróżnienie w kategorii I otrzymała Nina MARCZUK. Gratulacje !!!

MOK w Jarosławiu


W dniach 13-16 stycznia 2014 roku w Puławach odbył się XX Festiwal Kolęd. Kilka słów o Festiwalu znajduje się w linku XX Festiwal Kolęd - Puławy 2014. W tegorocznej edycji nagrody otrzymali:

Olga JAGIEŁO - I nagroda (szkoły podstawowe)
Marcelina MAKÓWKA - wyróżnienie (szkoły podstawowe)

GRTAULACJE !!!


5 stycznia 2014r w Parczewskim Domu Kultury odbył się koncert kolęd z udziałem Wokalistek Fever'a. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu: galeria zdjęć


"Początek roku w Domu Kultury w Woli Gułowskiej rozpoczął się od V Powiatowego Konkursu Kolęd i Piosenek Świątecznych „Anielskie Śpiewanie”. Udział w imprezie wzięło ponad dwustu uczestników, wśród których były przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego powiatu łukowskiego. Konkurs odbył się 5 stycznia."

W kategorii szkół podstawowych - klasy IV – VI
I miejsce otrzymała Klaudia BOREJKO.
W konkursie udział wzięła również Natalia Wysocka. Gratulacje !!!

Anielskie śpiewanie - podlasie24.pl

Anielskie śpiewanie - lukow24.pl


Witamy w 2014 roku !!! Miłośnikom naszego Studia życzymy samych sukcesów !!!
Aby zapoznać się z aktywnością FEVER'a z lat ubiegłych
proszę kliknąć linki do Archiwum 2013, 2012, 2011.


"Pastorałki i Kolędy" - płyta Studia Wokalnego FEVER

Najpiękniejsze pastorałki i kolędy w wykonaniu:
Kasi Goleckiej, Bartka Kawałka, Pauliny Lewczuk, Pauliny Tarasiuk, Kasi Kawałek

Zapraszamy do wspólnego kolędowania w zakładce STREFA AUDIO

okladka

Powrót do poprzedniej strony