Archiwum 2015

18 grudnia 2015r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Siedlcach odbył się II Międzyszkolny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w jezyku angielskim.

I miejsce zdobyła ALEKSANDRA WYSOKIŃSKA.
Gratulacje!

26 listopada 2015r. w Międzyrzecu Podlaskim odbył się XI Wojewódzki Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży „Prezentacje”.

ALEKSANDRA HULAK – III miejsce
Gratulacje!

W dniach 25-26 listopada 2015r. w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie odbył się VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej „Na Strunach Poezji”.

ALEKSANDRA HULAK – I miejsce
Gratulacje!

W dniach 7-8 listopada 2015r. odbyły się przesłuchania finałowe XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie.

KLAUDIA BOREJKO – II miejsce
Gratulacje!

5 listopada 2015r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Chodowie odbył się Przegląd Pieśni Patriotycznej. Komisja w składzie: Marlena Maria Uziębło, Tomasz Markiewicz, Grzegorz Włodarczyk przyznała nagrody dla naszych wokalistów

 

W kategorii soliści do 12 lat
I miejsce – Julia Perz
Wyróżnienie – Aleksandra Wysokińska
Gratulacje!

W dniach 22-23 października 2015r. odbył się IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015 w Siedlcach. Jury w składzie: Patrycja Modlińska, Tomasz Markiewicz, Krzysztof Chromiński przyznało nagrody:

kategoria: szkoły podstawowe I-III
I miejsce – Gabriela Łukasik

kategoria: szkoły podstawowe IV-VI
III miejsce – Julia Perz
Wyróżnienie – Olga Jagieło
Wyróżnienie – Aleksandra Wysokińska

kategoria: szkoły gimnazjalne
I miejsce – Aleksandra Hulak
II miejsce – Klaudia Borejko

kategoria: szkoły ponadgimnazjalne
wyróżnienie – Karolina Śledz
wyróżnienie – Monika Bodziak

18 lipca 2015r. w Parczewie Katarzyna Golecka zagrała koncert z zespołem MK2! Kasia jako liderka zespołu jest również jego założycielką! Gratulujemy! Szacun przez duże „SZ”! Chwilę przed koncertem Kasi na scenie pojawiły się Wokalistki Fever’a: Marcelina Makówka i Natalia Szwaj, które swoim głosem również ubarwiły Dni Parczewa.

Więcej zdjęć w galerii:

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA WOKALNE RÓWNIEZ W WAKACJE 2015 !!!!
Lekcje śpiewu w Lublinie, Łukowie, Siedlcach!!!
Zapisy wyłącznie pod numerem telefonu 519 149 719

Proponujemy również warsztaty wokalne (4 dni): W ramach warsztatów oferujemy kilkugodzinny program zajęć każdego dnia, obejmujący grupową i indywidualną pracę z dziedzin:
• emisji głosu oraz dykcji,
• doboru piosenek i przygotowania repertuaru,
• interpretacji piosenki,
• ruchu scenicznego.
Termin warsztatów do ustalenia, koszt warsztatów: 130 zł w Lublinie, 150 zł w Łukowie i w Siedlcach, minimalna grupa to 10 osób.

KLAUDIA BOREJKO w TEATRZE „ROMA”!

Nasza Wokalistka wcieli się w rolę Alicji w spektaklu „Alicja w Krainie Czarów”!

Nasi uczniowie: Monika Bodziak, Aleksandra Hulak, Marcelina Makówka, Alicja Skibińska, Dominika Skibińska, Mikołaj Zieńczuk zakwalifikowali się do drugiego etapu – przesłuchań na żywo, konkursu „Diamenty Lublina 2015”. Na płycie „diamentów” zaśpiewają – Monika Bodziak i Mikołaj Zieńczuk. Nagrania wkrótce – płyta ukaże się na jesieni.
Gratulujemy

21 czerwca 2015r. w Piotrowicach odbył się konkurs Lubelski Talent.
W kategorii klas IV-VI Klaudia Borejko zajęła I miejsce. 
Gratulacje!

W dniach 30 maja – 1 czerwca 2015r. w Bielsku Podlaskim odbył się X Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Podlaska Nuta” 2015. Nagrody zdobyli:

Marcelina MAKÓWKA – „Złota Podlaska Nuta”
Olga JAGIEŁO – „Srebrna Podlaska Nuta”
Aleksandra HULAK – „Srebrna Podlaska Nuta”
Monika BODZIAK – wyróżnienie

Gratulacje!

 

W dniach 21-23 maja 2015 w Radomiu odbył się X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia”. W kategorii wiekowej 11-13 lat wyróżnienie otrzymała Maja GRABOWSKA.
Gratulacje!

Przedstawiamy interpretację piosenki „Apetyt na życie” w wykonaniu Aleksandry HULAK. Film został zarejestrowany 15 czerwca 2014 roku podczas koncertu w Lublinie.

23 kwietnia 2015r. w Powiatowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Śpiewający Słowik w Piotrkowie Alicja SKIBIŃSKA zdobyła II miejsce. Wyróżnienie otrzymała Dominika SKIBIŃSKA. 
Gratulacje!

W dniach 15-17 kwietnia 2015r. w Lubaczowie odbył się School & Jazz Festiwal. Nagrodę Główną w kategorii: Młody Popularyzator Polskiej Muzyki Rozrywkowej wokaliści szkół muz. I stopnia zdobyła Klaudia Borejko z zespołem Blue Window.
Gratulacje!

W XIX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” (28-30 marca 2015r.) Aleksandra HULAK otrzymała II miejsce. Gratulacje!

13 marca 2015 roku w Lublinie odbył się Ogólnopolski Konkurs Wokalny „7 Talent”. II miejsce zdobył Mikołaj ZIEŃCZUK.
Gratulujemy!

8 marca 2015 w Białołęckim Ośrodku Kultury w Warszawie odbył się V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O’beeBOK. Wokalistka Fever’a – Klaudia BOREJKO otrzymała I miejsce.
Gratulujemy!

W dniach 23-25 stycznia 2015 roku odbył się XV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Wieczne Kolędowanie” w Niepokalanowie. Nagrodę Główną otrzymała Katarzyna GOLECKA.
Gratulacje!

 

W dniach 19-23 stycznia 2015 roku odbył się XX Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach. Wyróżnienie otrzymał Mikołaj ZIEŃCZUK.
Gratulujemy!

9 stycznia 2015 roku we Włodawie odbył się IX Festiwal Kolęd i Pastorałek. Maja GRABOWSKA otrzymała III miejsce w kategorii solistów (10-13 lat).
Gratulacje!