Archiwum 2014

W dniach 20-21 grudnia 2014r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbył się XV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”. W swojej kategorii wiekowej II miejsce otrzymała ANNA LORANTY. Wyróżnienie zdobyła KLAUDIA BOREJKO. 
Gratulacje!

Ponadto „Festiwal połączony był z prezentacją na żywo piosenek promujących 6 płytę festiwalową. Wśród zaproszonych wokalistów do nagrania nowych piosenek znalazła się Anna Loranty (…) Specjalnie dla Ani słowa piosenki „Krucha miłość” napisała Ewa Sobota, a muzykę skomponował Jan Wojdak.”

Od 11 grudnia 2014r. tylko w McDonald’s i tylko do końca roku możecie nabyć niezwykłą płytę – „Czarodzieje uśmiechu 4”. To zimowe, świąteczne a nawet karnawałowe duety gwiazd z dziećmi, w piosenkach Majki Jeżowskiej. Cały dochód ze sprzedaży 80 000 płyt zostanie przekazany na budowę Rodzinnego Domu dla osób dotkniętych chorobą nowotworową, który już powstaje na terenie Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu.
Wsród gwiazd zanleźli się: Majka Jeżowska, Urszula, Andrzej Krzywy, Olga Bończyk, Damian Ukeje, Hania Stach, Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski.

W duecie z RAFAŁEM BRZOZOWSKIM zaśpiewała KATARZYNA GOLECKA. Wow!

W dniach 5-7 grudnia 2014r. w Białymstoku odbył się XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Super Mikrofon Radia Jard.

Wśród nagrodzonych na festiwalu osób znalazła się
KLAUDIA BOREJKO – I miejsce (soliści 11-13 lat)
Gratulacje!

30 listopada 2014 roku TVP ABC o godzinie 15.50 wyemitowała program „Petersburski Music Show”, w którym wystąpiła nasza wokalistka – DOMINIKA SKIBIŃSKA.

20 listopada 2014 r. w Międzyrzecu Podlaskim odbył się X Wojewódzki Konkurs Piosenki – „Prezentacje 2014”. Wokaliści prezentowali umiejętności w dwóch kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe oraz gimnazja i szkoły ponad gimnazjalne. I miejsce w grupie młodszej zajęła Klaudia BOREJKO. W grupie starszej III miejsce Jury przyznało Mikołajowi ZIEŃCZUKOWI. Wyróżnienie otrzymała Alicja DZIURDZIAK.
Gratulacje!

 

W dniach 19-20 listopada 2014r. w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie odbył się V Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji”. I miejsce zdobyła ANNA LORANTY. Ponadto wyróżnienie otrzymała MONIKA BODZIAK. Gratulacje!

18 listopada 2014r. w Domu Kultury LSM w Lublinie odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Piosenki „Jesienne Nutki 2014” pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin.

W swoich kategoriach nagrody zdobyli:
Klaudia BOREJKO – ZŁOTY KASZTAN
Łukasz BOJACZUK – BRĄZOWY KASZTAN
Aleksandra HULAK – WYRÓŻNIENIE
Alicja DZIURDZIAK – WYRÓŻNIENIE
Natalia WYSOCKA – WYRÓŻNIENIE
Gratulacje!

KLAUDIA BOREJKO zdobyła II miejsce (w kategorii od 10 do 13 lat) w 23 Festiwalu Piosenki „Przebój mamy i taty”. Festiwal odbył się 15 listopada 2014r. w Teatrze Miejskim w Sieradzu.
Gratulacje!

14 listopada 2014r. w Collegium Maius w Lublinie odbył się koncert podsumowujący tegoroczny konkurs Diamenty Lublina 2014. Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Polskich przyznało Nagrodę główną KATARZYNIE GOLECKIEJ . Zarząd Województwa wyróżnił MAJĘ GRABOWSKĄ.
Gratulacje!

DIAMENTY LUBLINA!
a wśród nich: Monika BODZIAK, Maja GRABOWSKA, Katarzyna GOLECKA.
Koncert 14 listopada 2014r. w progach Uniwersytetu Medycznego w Lublinie – zapraszamy!

W dniach 13-14 listopada 2014r. w Rzeszowskim Domu Kultury odbył się XI Podkarpacki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na skrzydłach muzyki”. W kategorii „gimnazjum” I miejsce otrzymała Aleksandra HULAK. 
Gratulacje!

W dniach 26-27 października 2014r. odbył się Turniej Pieśni w ramach Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego „Ojczyzno moja najmilsza. Lublin 2014”. Klaudia BOREJKO piosenką Agi Zaryan „Warszawa widziana po raz trzeci” wyśpiewała Główna NAGRODĘ.
Gratulacje!

25 października 2014r. odbył się 9 Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON 2014 – Piosenki Ewy Bem. Jury w składzie: Grażyna Łobaszewska, Joanna Zagdańska i Łukasz Zagrobelny przesłuchało 98 wykonawców z całej Polski. Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom tegorocznego festiwalu, znakomite przygotowanie uczestników szczególnie wokalistów w kategorii szkół gimnazjalnych) oraz ich instruktorów i akompaniatorów.
Wśród nagrodzonych znalazły się Nasze trzy Wokalistki:

Katarzyna GOLECKA – II miejsce (kategoria II)
Anna LORANTY – wyróżnienie (kategoria II)
Klaudia BOREJKO – wyróżnienie (kategoria I)

Gratulacje!

III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży „Debiut” już za nami. Przesłuchania konkursowe odbyły się 21 października a wręczenie nagród i koncert laureatów 28 października 2014r. w Sali Widowiskowej Podlasie w Siedlcach. Wśród nagrodzonych znaleźli się Wokaliści z naszego studia:

Kategoria I (szkoły podstawowe: kl. 0-III)
II miejsce – Maria LESIUK
wyróżnienie – Zofia CHOJECKA

 

Kategoria II (szkoły podstawowe: kl. IV-VI)
II miejsce – Klaudia BOREJKO
III miejsce – Olga JAGIEŁO
wyróżnienie – Marcelina MAKÓWKA

kategoria III (gimnazja)
I miejsce – Łukasz BOJACZUK
III miejsce – Natalia WYSOCKA
wyróżnienie – Aleksandra HULAK

Gratulacje!

Wokalistki Fever’a: Alicja DZIURDZIAK, Dominika SKIBIŃSKA i Klaudia BOREJKO wzięły udział w nagraniu płyty „Piosenki Młodych Odkrywców – Ekipa Jurka Ogórka z zespołu Orkiestra Dni Naszych” użyczając swoich głosów w chórkach.
A oto nagrania z płyty:

19 października 2014 roku TVP ABC o godzinie 15.50 wyemitowała program „Petersburski Music Show”, w którym wystąpiła nasza wokalistka – KLAUDIA BOREJKO.

W niedzielę, 21 września 2014 r. w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbył się IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej SOUNDTRACK. Jury festiwalowe przyznało Nagrodę językową i Wyróżnienie specjalne – ANNIE LORANTY.
Gratulacje!

W dniach 5-6 września 2014 r. w Kutnie odbył się VI Festiwal Piosenki „KWIETNIK 2014”. Jury przyznało nagrody naszym Wokalistkom.
Gratulacje!

I MIESJCE – ZŁOTA RÓŻA – KLAUDIA BOREJKO (kat. B – soliści 10-12 lat)
WYRÓŻNIENIE – Anna Loranty (kat. C – soliści 13-15 lat)

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z uczennicą FEVER’a – MAJĄ GRABOWSKĄ!
(Kurier Lubelski 27.06.2014)
Maję usłyszymy na płycie „Diamenty Lublina 2014”, która ukaże się w październiku.

26 czerwca 2014r. Wokaliści Fever’a w Siedlcach gościli w profesjonalnym studio nagraniowym w Siedlcach – SDR Studio. Niebawem zamieścimy na stronie efekty współpracy w postaci nagrań.

Aby obejrzeć więcej zdjęć:

Zakończenie roku w Studiu FEVER!

15 czerwca 2014r. w Lublinie, 25 czerwca w Łukowie i 27 czerwca w Siedlcach odbyły się koncerty Uczniów Studia FEVER kończące rok szkolny 2013/2014. Poniżej zamieszczamy linki do zdjęć z koncertów!

Aby obejrzeć więcej zdjęć:

21 czerwca 2014r. Wokalistki Fever’a w Parczewie wzięły udział w obchodach Nocy Świętojańskiej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w naszej galerii:

14 czerwca 2014r. w Centrum Kultury i Promocji w Piotrowicach odbył się Finał VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Lubelski Talent 2014”. Nasze Wokalistki odniosły kolejne sukcesy:

Marcelina MAKÓWKA – I miejsce (kat. kl. I-III)
Natalia SZWAJ – III miejsce (kat. kl. I-III)
Paulina KRÓL – I miejsce (kat. kl. IV-VI)
Maja GRABOWSKA – II miejsce (kat. kl. IV-VI)
Magdalena PALINKA – III miejsce (kat. kl. VI-VI)
Aleksandra HULAK – II (kat. gimnazjum)
Monika Bodziak – III miejsce (kat. szkoła średnia)

Gratulacje!

W dniach 12-14 czerwca 2014r. w Tarnobrzegu odbyły się przesłuchania i Finał 19 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Jury wyróżniło naszych Wokalistów:

III miejsce – Klaudia BOREJKO (II kategoria wiekowa)
I miejsce – Adrian LITEWKA (III kategoria wiekowa)
II miejsce – Aleksandra HULAK (III kategoria wiekowa)
Gratulacje!

1 czerwca 2014r. z okazji Dnia Dziecka Wokalistki Fever’a wystąpiły na koncercie w Parczewie.

25 maja 2014r. Wokalistki Fever’a wystąpiły podczas Gali przy fontannie w ramach Dni Łukowa. Swoje umiejętności zaprezentowały: Natalia WYSOCKA, Sylwia PURZYCKA, Marysia LESIUK i Alicja DZIURDZIAK.

15 maja 2014r. w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach odbyła się kolejna edycja Kulturomaniaka w kategorii śpiew. W tegorocznym przeglądzie przewodniczącym Jury był Mieczysław Szcześniak. Nasze studio reprezentowały i laury zdobyły:

Klaudia BOREJKO – I miejsce (kategoria: szkoły podstawowe)
Paulina PRZYSTUPA – II miejsce (kategoria: szkoły podstawowe)
Katarzyna NEJRANOWSKA – III miejsce (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Magdalena CHMIELEWSKA – wyróżnienie (kategoria: szkoły ponadgimnazjalne)
Gratulacje!

3 maja 2014 roku w Kraśniku odbył się XVIII Ogólnopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Udział wzięły: Natalia Wysocka i Klaudia Borejko. Klaudii Borejko otrzymała III miejsce.
Gratulacje!

29 kwietnia 2014 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu odbył się Finał IX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”. Jury pod przewodnictwem Pani Majki w tegorocznej edycji konkursu przyznało:

III miejsce – Martynie WIŚNIEWSKIEJ (w kategorii wiekowej II: 8-10 lat)
I miejsce – Katarzynie GOLECKIEJ (w kategorii wiekowej IV: 14 – 16 lat)
III miejsce – Annie LORANTY (w kategorii wiekowej IV: 14 – 16 lat)
Gratulacje!

 

 

W konkursie wzięły udział również: Olga JAGIEŁO, Aleksandra HULAK i Magdalena PALINKA

W dniach 11-12 kwietnia 2014r. w Domu Kultury „Włochy” w Warszawie odbył się Ogólnopolski Kokurs Piosenki – XII Spotkania z Piosenką „Warszawa da się lubić”. W kategorii I (7-12 lat)
I miejsce otrzymała Klaudia BOREJKO
Gratulacje!

W dniach 5-6 kwietnia 2014r. w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się XXXV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „WESOŁE NUTKI”.

Nominację do udziału w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK” w Rykach (16-18.05.2014) otrzymała Klaudia BOREJKO (kategoria kl. IV-VI).

Ponadto wyróżnienia otrzymały: Alicja DZIURDZIAK, Maria LESIUK (kategoria kl. I-III),
Natalia WYSOCKA, Sylwia PURZYCKA (kategoria kl. IV-VI).
Gratulacje!

Kwalifikacje wstępne 19 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” zakończone !!!
Nasi Wokaliści wzięli udział w eliminacjach w 3 miejscowościach.
Do II etapu kwalifikacji zakwalifikowali się:

Łuków – 30 marca 2014: Klaudia BOREJKO, Alicja DZIURDZIAK, Adrian LITEWKA, Sylwia PURZYCKA, Natalia WYSOCKA.
Ponadto wyróżnienie otrzymała Karolina ŚLEDŹ.

Puławy – 31 marca 2014: Paulina KRÓL.
Wyróżnienia otrzymały: Monika BODZIAK, Maja GRABOWSKA, Joanna MAZURKIEWICZ.

Trzydnik Duży – 4 kwietnia 2014: Aleksandra HULAK.
Wyróżnienie otrzymała Magdalena PALINKA.

23 marca 2014r. w Biłgorajskim Centrum Kultury odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Pogodna Nutka”.
W kategorii wiekowej 11 – 14 lat: II miejsce otrzymała Natalia WYSOCKA
W kategorii wiekowej powyżej 15 lat: również II miejsce otrzymała Monika GRABIAS
Gratulacje!

W dniach 15-17 marca 2014 roku w Warszawie odbył się XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”.
W kategorii wiekowej 14-16 lat I miejsce otrzymała Anna LORANTY
Gratulacje!

14 marca 2014 roku w Teatrze Starym w Lublinie odbył się finał XV Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „DEBIUTY 2014”.
I miejsce otrzymała Katarzyna GOLECKA.
Gratulacje!

XV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2014” już za nami. Festiwal odbył się w dniach 25-26 stycznia 2014r. w Bielsku Podlaskim.
Wśród nagrodzonych znaleźli się Wokaliści Fever’a:

Kategoria 7-11 lat: Olga JAGIEŁO – wyróżnienie
Kategoria 12-15 lat: Anna LORANTY – Złoty Flecik, Katarzyna GOLECKA – Srebrny Flecik
Kategoria powyżej 16 lat: Adrian LITEWKA – Srebrny Flecik, Monika BODZIAK – wyróżnienie
Klaudia BOREJKO – Nagroda Dyrektora Artystycznego Festiwalu
Gratulacje!