Archiwum 2012

24 listopada 2012 roku odbył się III Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rozrywkowo-Musicalowej w Lublinie. W konkursie udział wzięły: Nina Marczuk, Małgorzata Chilimoniuk oraz Monika Bodziak. Monika Bodziak otrzymała wyróżnienie. Gratulacje!

22 listopada 2012 roku odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki „Jesienne Nutki 2012”. W konkursie udział wzięły Klaudia Borejko (Łuków), Nina Marczuk (Lubartów/Lublin) oraz Paulina Król (Puławy). Eliminacje do konkursu odbyły się 8 listopada. Paulina Król zdobyła II miejsce w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych.
Gratulacje!

20 listopada 2012 roku w Sali Widowiskowej „Podlasie” Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach obył się Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży – DEBIUT 2012. W konkursie udział wzięły Wokalistki FEVER’a z Parczewa, Ostrowa Lubelskiego, Lublina, Łukowa i Siedlec. Wręczenie nagród i Koncert Laureatów odbędzie się 5 grudnia 2012 o godz. 19:00 w Sali Widowiskowej „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63 w Siedlcach.

W kategorii klas IV-VI szkoła podstawowa: KLAUDIA BOREJKO – WYRÓŻNIENIE (Łuków)
W kategorii gimnazjum: KATARZYNA GOLECKA – I MIEJSCE (Parczew)
MONIKA BODZIAK – WYRÓŻNIENIE (Lublin)
W kategorii liceum: PAULINA LEWCZUK – III miejsce (Parczew)
Gratulacje!

KLAUDIA BOREJKO zajęła II miejsce na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka” w Krakowie. Klaudia wyśpiewała swoją szansę udziału na eliminacjach wstępnych w Rzeszowie. Konkurs odbył się 16 listopada 2012 roku, uroczysta gala – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz Koncert Laureatów dzień później – w sobotę, 17 listopada 2012. Gratulacje!
Zamieszczamy nagranie z wręczenia nagród i koncertu Laureatów.

W dniach 27-28 października 2012 roku w Kruszwicy odbył się „Festiwal Śpiewającej Młodzieży „Laur” – Kruszwica 2012. Wokalistka FEVER’a – PAULINA LEWCZUK wyśpiewała ZŁOTEGO LAURA.
Gratulacje!

26 października 2012 roku w Lublinie odbył się konkurs „Ojczyzno Moja Najmilsza”. W przesłuchaniach konkursowych udział wzięły Klaudia Borejko, Monika Bodziak, Nina Marczuk. Ogłoszenie wyników już 8 listopada. Trzymamy kciuki!

25 października 2012 roku w Międzyrzecu Podlaskim odbyła się VIII edycja Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki „PREZENTACJE 2012”.
Gratulacje dla naszych Wokalistek!

I miejsce – KATARZYNA GOLECKA
II miejsce – MONIKA BODZIAK
III miejsce – KLAUDIA BOREJKO

kategoria klasy ponadgimnazjalne: I miejsce – PAULINA LEWCZUK

Kolejne sukcesy FEVER’a. 13 października 2012 odbył się finał X Festiwalu Piosenki Młodzieżowej Solo-Tutti 2012 w Bydgoszczy. GRAND PRIX otrzymała PAULINA LEWCZUK, I miejsce – ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA, II miejsce – KATARZYNA GOLECKA. Gratulacje!

6 października 2012 roku w Kocku odbył się VIII Festiwal Pieśni Patriotycznej. GRAND PRIX festiwalu Jury przyznało PAULINIE LEWCZUK reprezentującej Studio Wokalne FEVER. NINA MARCZUK i KLAUDIA BOREJKO – Wokalistki FEVER’a, otrzymały wyróżnienia.
Gratulacje!

Już są!
Zdjęcia z nagrania pierwszego odcinka „Bitwy” z udziałem lubelskiej drużyny z 15 września 2012
Zapraszamy do oglądania!

KATARZYNA GOLECKA – wokalistka FEVER’a
w BITWIE NA GŁOSY w zespole BEATY KOZIDRAK!
Trzymamy kciuki i zapraszamy do oglądania relacji na żywo w TVP2 o godz. 20.10!
Drużyna BEATY KOZIDRAK zaśpiewa 15 września 2012!

Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmów z Dni Parczewa 2012 (21.07.2012). W tegorocznych Dniach Parczewa udział wzięły Wokalistki FEVER’a. Zdjęcia i Filmy można obejrzeć na stronie www.galeriaparczewska.pl (zakładka: YouTube-FILMY)

NINA MARCZUK otrzymała wyróżnienie na XVIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Białe 2012. Festiwal odbył się w Okunince nad Jeziorem Białym w dniach 30 czerwca – 1 lipca 2012 roku.
Gratulacje!

Zdjęcia i filmy z koncertów w Lublinie i Łukowie już na stronie w GALERII i FILMACH!

27 czerwca 2012r. odbył się Koncert Uczniów Studia Wokalnego FEVER w Łukowskim Ośrodku Kultury.
15 czerwca 2012r. odbył się Koncert Uczniów Studia Wokalnego w Dzielnicowym Domu Kultury SM „Czechów” ABC w Lublinie.

Nasze Wokalistki odniosły sukces w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” w Rykach w dniach 14-15 czerwca 2012.

„Złoty Śpiewający Słowik” – KATARZYNA GOLECKA
„Srebrny Śpiewający Słowik” – ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA
Gratulujemy sukcesu!

12 czerwca 2012r. w Dworku Panderosa w Siedlcach odbyło się spotkanie podsumowujące trwający trzy miesiące konkurs Mała Miss Mały Mister 2012. Podczas wręczania nagród wystąpiła uczennica naszego studia – Klaudia Borejko. Studio Fever było jednym ze sponsorów konkursu.

W dniach 7-9 czerwca 2012r. w Tarnobrzegu odbył się Finał 17-go Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”.

KASIA GOLECKA – I miejsce
OLA ŁODZIŃSKA – III miejsce
Gratulacje!

6 czerwca 2012 Wokalistki FEVER’a: Ola Jagieło i Iza Modrzewska wystąpiły w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej im. H. Radlińskiej w Siedlcach podczas uroczystości wręczenia nagród konkursu – „Gdybym był Królem Maciusiem I”.

W dniach 2-3 czerwca 2012 w Piotrowicach odbył się VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Lubelski Talent 2012”. KLAUDIA BOREJKO zajęła III miejsce w kategorii klas I-III, ALESANDRA ŁODZIŃSKA – I miejsce w kategorii klas IV-VI.
Gratulacje!

KATARZYNA GOLECKA otrzymała GRAND PRIX na VI Spotkaniach Mistrzów Muzyki „Pacanów 2012”. Konkurs odbył się 1 czerwca 2012 w Pacanowie.

27 maja 2012 roku Wokalistki FEVER’a w Łukowie zaśpiewały na koncercie: Gala przy fontannie – „W eterze i plenerze” w ramach obchodów Dni Łukowa 2012.

KATARZYNA GOLECKA wygrała Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2012 w Zielonej Górze, 26-27 maja 2012. Kasia otrzymała Nagrodę Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści” FUMKA.
Gratulacje!

PAULINA LEWCZUK zajęła III miejsce w VII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Podlaska Nuta 2012”, który odbył się w dniach 26-27 maja 2012 roku w Bielsku Podlaskim.
Gratulacje!

25 maja 2012 w Galerii „Prowizorium” Łukowskiego Ośrodka Kultury odbyła się wystawa malarstwa Anny Syty. Gościnnie wystąpiły wokalistki Studia FEVER.

19 maja 2012 roku Wokaliści Fever’a w Łukowie wystąpili na Festynie Rodzinnym na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie. Studio Wokalne FEVER było również sponsorem imprezy – fundatorem jednej z nagród.

10 maja 2012 roku Wokalistki Studia FEVER w Siedlcach wzięły udział w Finale Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej KULTUROMANIAK 2012 w Mrozach.

OLA JAGIEŁO otrzymała wyróżnienie
IZA MODRZEWSKA – I miejsce (w kategorii gimnazjum i szkoły średnie)
Ponadto IZA otrzymała również Nagrodę Specjalną – występ na scenie z KASIĄ KOWALSKĄ
podczas Dni Mrozów – 10 czerwca 2012 roku.
Gratulacje!

5 maja 2012 roku KATARZYNA GOLECKA i ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA przeszły pomyślnie II etap XVII Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w Kozienicach. Finał odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2012 w Tarnobrzegu. Trzymamy kciuki!

19 kwietnia 2012 roku Karolina Antoniak wzięła udział w X Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej w Chełmie.

ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA wygrała – I miejsce XVII edycję Miejskiej Sceny Amatora „O Puchar Prezydenta Miasta” odbywającej się w dniach 18-20 kwietnia 2012 roku w Puławach.
Gratulacje!

31 marca 2012 w Łukowskim Ośrodku Kultury odbył się Konkurs „Wesołe Nutki”. W konkursie udział wzięły: Klaudia Borejko i Natalia Szychta. NATALIA SZYCHTA dostała Nominację do Konkursu „Śpiewający Słowik”, który odbędzie się w czerwcu br. w Rykach.
Gratulacje!

29 marca 2012 w Kocku odbył się Powiatowy Konkurs poświęcony pamięci Agnieszki Osieckiej. Konkurs wygrała – I miejsce KASIA SOBCZYŃSKA.
Gratulacje!

27 marca 2012 w Ulanie Majoracie odbył się Wojewódzki Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „I CAN BE A STAR”. W konkursie udział wzięli: Natalia Szychta, Patrycja Lipka, Gabrysia Gajda i Marta Zaniewicz, Damian Kuczewski, Kasia Golecka.

W kategorii zespoły I miejsce zajęły: GABRYSIA GAJDA i MARTA ZANIEWICZ
W kategorii klas podstawowych 4-6″: KASIA GOLECKA – I miejsce,
DAMIAN KUCZEWSKI – wyróżnienie
.
Gratulacje!

23 marca 2012 odbyły się I Eliminacje do XVII Festiwalu „Wygraj Sukces”. W eliminacjach udział wzięły: Klaudia Borejko, Kasia Golecka, Ola Łodzińska. Do II etapu zakwalifikowały się KASIA GOLECKA i OLA ŁODZIŃSKA. Etap II już 5 maja. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

W niedzielę, 18 marca 2012 w Częstochowie odbyły się ogólnopolskie eliminacje do XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Majowa Nutka”. Do finału zakwalifikowała się ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA. Festiwal odbędzie się 6-7 maja 2012 w Częstochowie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

II Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O’beeBOK wpisał się do pamięci jako udany dla Wokalistek FEVER’a. ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA została laureatką II miejsca a KLAUDIA BOREJKO otrzymała wyróżnienie. Festiwal odbył się w Warszawie w dniach 17-18 lutego 2012.
Gratulacje!

W szkolnym konkursie kolęd KAROLINA ANTONIAK zajęła II miejsce. Konkurs odbył się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie 27 stycznia 2012. Gratulacje!

1 lutego 2012 roku w Centrum Kultury w Ostrowie Lubelskim odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Wokalistów naszego studia!

25 stycznia 2012 roku w sali Parczewskiego Domu Kultury odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu solistek naszego Studia.

KATARZYNA GOLECKA wygrała („Złoty Flecik”) XIII Ogólnopolski Dziecięco-Młodzieżowy Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „Kantyczka 2012”, Bielsk Podlaski, 21-22.01.2012 r.
Gratulacje!

Paulina Lewczuk wzięła udział w XII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Nasze Wieczne Kolędowanie” w Niepokalanowie. Festiwal odbył się w dniach 21-22 stycznia 2012 roku.

W dniach 17-19 stycznia 2012 roku w Puławskim Ośrodku Kultury odbyły się przesłuchania uczestników XVII Festiwalu Kolęd. W przesłuchaniach udział wzięły: Klaudia Borejko, Katarzyna Golecka, Aleksandra Łodzińska, Paulina Lewczuk.

Wyniki zostały ogłoszone 22 stycznia. Wśród laureatów znalazły się:

KATARZYNA GOLECKA (Parczew) – I NAGRODA
ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA (Lublin) – I NAGRODA
KLAUDIA BOREJKO (Łuków) – II NAGRODA

Wszystkim Uczestniczkom gratulujemy!

KATARZYNA GOLECKA, uczennica naszego Studia FEVER, wygrała – GRAND PRIX
XV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Pieśni i Piosenki Bożonarodzeniowej
Toruń 14-15 stycznia 2012
Gratulujemy!

W dniu 12 stycznia 2012 roku odbył się w III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. W tym roku uczniowie prezentowali piosenki Michaela Jacksona. W konkursie udział wzięła Karolina Antoniak.

Link do zdjęć z konkursu:

„Pastorałki i Kolędy” – płyta Studia Wokalnego FEVER

Najpiękniejsze pastorałki i kolędy w wykonaniu:
Kasi Goleckiej, Bartka Kawałka, Pauliny Lewczuk, Pauliny Tarasiuk, Kasi Kawałek

Zapraszamy do wspólnego kolędowania w zakładce: