SUKCESY

2018:

Wiktoria ŚWIERCZEWSKA - II miejsce, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Tomasz ŁUGOWSKI - II miejsce, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Maja CHAZAN - III miejsce, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Amelia ZBUCKA - wyróżnienie, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Anna MICHALAK - wyróżnienie, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Julia MLONEK i Kacper LECHICKI - I miejsce, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Julia PERZ - I miejsce, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Karolina SZUREK - II miejsce, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Ula LEWCZUK i Kacper LECHICKI - wyróżnienie, II Walentynkowy Festiwal Piosenki Miłosnej, Strzała, 13.02.2018.

Klaudia BOREJKO - Nagroda Główna, XVIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nasze Wieczne Kolędowanie", Niepokalanów, 28.01.2018.

Marcelina MAKÓWKA - wyróżnienie, XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd, Puławy, 21.01.2018.

Alicja DZIURDZIAK - II miejsce, srebrny flecik, XIX Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej "Kantyczka 2018", Bielsk Podlaski, 20-21.01.2018.

Alicja DZIURDZIAK - I miejsce, V Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Gloria 2018", Kielce, 18-20.01.2018.



2017:

Weronika JĘDRUSZAK - II miejsce, VIII Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej "Na strunach poezji", Lublin, 29.11.2017.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, XII Wojewódzki Festiwal Piosenki Prezentacje 2017, Międzyrzec Podlaski, 23.11.2017.

Weronika JĘDRUSZAK - Srebrny Kasztan, Wojewódzki Konkurs Piosenki Jesienne Nutki 2017, Lublin, 17.11.2017.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, XV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży "Nad Wierną Rzeką", Małogoszcz, 4.11.2017.

Klaudia BOREJKO - Złoty Dyplom, II Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów "PolshaPrivet", Białystok-Supraśl, 2-3.11.2017.

Olga JAGIEŁO - I miejsce, VI Ogólnopolski Konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży Debiut 2017, Siedlce, 19-20.10.2017.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, VI Ogólnopolski Konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży Debiut 2017, Siedlce, 19-20.10.2017.

Olga MSIAK - wyróżnienie, VI Ogólnopolski Konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży Debiut 2017, Siedlce, 19-20.10.2017.

Alicja DZIURDZIAK - wyróżnienie, VI Ogólnopolski Konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży Debiut 2017, Siedlce, 19-20.10.2017.

Karolina ŚLEDŹ - wyróżnienie, VI Ogólnopolski Konkurs piosenki dla dzieci i młodzieży Debiut 2017, Siedlce, 19-20.10.2017.

Klaudia BOREJKO - III miejsce - brązowa róża, IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Kwiatowej "Kwietnik 2017", Kutno, 8-9.09.2017.

Alicja DZIURDZIAK - I miejsce, X Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2017", Poniatowa, 10.06.2017.

Klaudia BOREJKO - Złota Podlaska Nuta, XII Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta 2017", Bielsk Podlaski, 3-4.06.2017.

Alicja DZIURDZIAK - I miejsce - Złoty Słowik, Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” – Ryki 2017, Ryki, 17-18.05.2017.

Alicja DZIURDZIAK - I miejsce, II Miejski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, Łuków, 12.05.2017.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, XIV Ogólnopolski Integracyjny Konkurs Piosenki "Śpiewajmy razem", Radom, 10-11.05.2017.

Alicja DZIURDZIAK - I miejsce, XI Wojewódzki Przdegląd Twórczości Artystycznej - Kulturomaniak 2017, Mrozy, 10-11.05.2017.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, XI Wojewódzki Przdegląd Twórczości Artystycznej - Kulturomaniak 2017, Mrozy, 10-11.05.2017.

Karolina ŚLEDŹ - I miejsce, XI Wojewódzki Przdegląd Twórczości Artystycznej - Kulturomaniak 2017, Mrozy, 10-11.05.2017.

Aleksandra WYSOKIŃSKA - wyróżnienie, XI Wojewódzki Przdegląd Twórczości Artystycznej - Kulturomaniak 2017, Mrozy, 10-11.05.2017.

Klaudia BOREJKO - GRAND PRIX, II Ogólnopolski Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej "Supraskie Paschalia", Supraśl, 27.04.2017.

Alicja DZIURDZIAK - II miejsce, X Konkurs Piosenki Angielskiej "I can be a star 2017", Ulan Majorat, 24.04.2017.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, II Ogólnopolski Festiwal Piosenki z Czarnego Krążka pod patronatem Andrzeja Piaseckiego, Pionki, 21-22.04.2017.

Julia PERZ - I miejsce, Koncert Finałowy Laureatów VII Siedleckiego Konkursu Piosenki Gospel w Języku Angielskim "GOSPELIADA 2017", Siedlce, 10.04.2017.

Natalia WYSOCKA - I miejsce, Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej dla uczniów szkół gimnazjalnych „Face the Music”, Łuków, 07.04.2017.

Olga JAGIEŁO - II miejsce, XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i Melodia”, Radom, 6-7.04.2017.

Julia PERZ - II miejsce, XXI Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”, Warszawa, 1-3.04.2017.

Olga JAGIEŁO - I miejsce, Wojewódzki Konkurs Kolęd "Gore Gwiazda Jezusowi", Kock, 05.02.2017.

Alicja DZIURDZIAK - II miejsce, Wojewódzki Konkurs Kolęd "Gore Gwiazda Jezusowi", Kock, 05.02.2017.

Klaudia BOREJKO - III miejsce, Wojewódzki Konkurs Kolęd "Gore Gwiazda Jezusowi", Kock, 05.02.2017.

Olga JAGIEŁO - Złoty Flecik, XVIII Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Wspólczesnej "Kantyczka 2017", Bielsk Podlaski, 28-29.01.2017.

Aleksandra HULAK - Srebrny Flecik, XVIII Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej "Kantyczka 2017", Bielsk Podlaski, 28-29.01.2017.

Klaudia BOREJKO - I miejsce,XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Jarosław 2017, Jarosław, 21-22.01.2017.

Natalia WYSOCKA - III miejsce,XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek - Jarosław 2017, Jarosław, 21-22.01.2017.

Natalia WYSOCKA - II miejsce, XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2017, Puławy, 3-4.01.2017.

Olga JAGIEŁO - III miejsce, XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2017, Puławy, 3-4.01.2017.

Marcelina MAKÓWKA - III miejsce, XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd Puławy 2017, Puławy, 3-4.01.2017.



2016:

Klaudia BOREJKO - I miejsce, XVII Tęczowe Piosenek Jana Wojdaka, Kraków, 12-13.11.2016.

Alicja DZIURDZIAK - wyróżnienie, XVII Tęczowe Piosenek Jana Wojdaka, Kraków, 12-13.11.2016.

Karolina ŚLEDŹ - I miejsce, XVII Tęczowe Piosenek Jana Wojdaka, Kraków, 12-13.11.2016.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Nad Wierną Rzeką", Małogoszcz, 5.11.2016.

Olga JAGIEŁO - I miejsce, Konkurs Piosenki DEBIUT 2016 w Siedlcach, Siedlce, 20-21.10.2016.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, Konkurs Piosenki DEBIUT 2016 w Siedlcach, Siedlce, 20-21.10.2016.

Aleksandra WALASEK - I nagroda, XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIAŁE 2016, Okuninka, 1-2.07.2016.

Natalia WYSOCKA - III nagroda, XXII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIAŁE 2016, Okuninka, 1-2.07.2016.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, 21 Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces", Tarnobrzeg, 10.06.2016.

Klaudia BOREJKO - Złota nuta - I miejsce, XI Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska nuta", Bielsk Podlaski, 4-5.06.2016.

Gabriela ŁUKASIK - GRAND PRIX, V Festiwal "Piosenki Moich Rodziców", Wiśniew, 05.06.2016.

Natalia WYSOCKA - GRAND PRIX, V Festiwal "Piosenki Moich Rodziców", Wiśniew, 05.06.2016.

Zuzanna ROMANIUK - I miejsce, V Festiwal "Piosenki Moich Rodziców", Wiśniew, 05.06.2016.

Julia PERZ - II miejsce, V Festiwal "Piosenki Moich Rodziców", Wiśniew, 05.06.2016.

Emilia SZCZEŚNIAK - III miejsce, V Festiwal "Piosenki Moich Rodziców", Wiśniew, 05.06.2016.

Aleksandra HULAK - wyróżnienie, X Spotkania Mistrzów Muzyki, Pacanów, 04.06.2016.

Julia PERZ - I miejsce, V Międzygminny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej AROUND THE MUSIC, Zbuczyn, 31.05.2016.

Karina SZUREK - II miejsce, V Międzygminny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej AROUND THE MUSIC, Zbuczyn, 31.05.2016.

Olga JAGIEŁO - III miejsce, V Międzygminny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej AROUND THE MUSIC, Zbuczyn, 31.05.2016.

Natalia WYSOCKA - II miejsce, V Międzygminny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej AROUND THE MUSIC, Zbuczyn, 31.05.2016.

Zuzanna ROMANIUK - II miejsce, Festiwal "Bajkowe Piosenki dla Mamy", Nowe Iganie, 20.05.2016.

Olga JAGIEŁO - I miejsce, Festiwal "Bajkowe Piosenki dla Mamy", Nowe Iganie, 20.05.2016.

Karina SZUREK - II miejsce, Festiwal "Bajkowe Piosenki dla Mamy", Nowe Iganie, 20.05.2016.

Julia MLONEK - wyróżnienie, Festiwal "Bajkowe Piosenki dla Mamy", Nowe Iganie, 20.05.2016.

Klaudia BOREJKO - I miesjce, Ogólnopolski Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej "Supraskie Paschalia 2016", Supraśl, 7.05.2016.

Aleksandra HULAK - wyróżnienie, kwalifikacje regionalne w ramach 21 Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces", Ożarów, 5.05.2016.

Klaudia BOREJKO - II miesjce, IX Konkurs Piosenki Angielskiej "I Can Be A Star 2016", Ulan Majorat, 25.04.2016.

Alicja DZIURDZIAK - III miesjce, IX Konkurs Piosenki Angielskiej "I Can Be A Star 2016", Ulan Majorat, 25.04.2016.

Julia PERZ - wyróżnienie, IX Konkurs Piosenki Angielskiej "I Can Be A Star 2016", Ulan Majorat, 25.04.2016.

Natalia WYSOCKA - wyróżnienie, IX Konkurs Piosenki Angielskiej "I Can Be A Star 2016", Ulan Majorat, 25.04.2016.

Klaudia BOREJKO - I miesjce, XIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki "KUMAK", Pabianice, 23.04.2016.

Dominka SKIBIŃSKA - II miejsce, XI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia", Radom, 21-22.04.2016.

Aleksandra WYSOKIŃSKA - Nagroda Główna, VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O’beeBOK, Warszawa, 16-17.04.2016.

Julia PERZ - I miejsce, VI Festiwal Kultury, Chodów, 13.04.2016.

Zuzanna ROMANIAUK - II miejsce, VI Festiwal Kultury, Chodów, 13.04.2016.

Olga JAGIEŁO - II miejsce, VI Festiwal Kultury, Chodów, 13.04.2016.

Aleksandra WYSOKIŃSKA - III miejsce, VI Festiwal Kultury, Chodów, 13.04.2016.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, IV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Face The Music", Łuków, 7.04.2016.

Natalia WYSOCKA - II miejsce, IV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej "Face The Music", Łuków, 7.04.2016.

Julia PERZ - I miejsce, XVII Międzynarodowy festiwal twórczości dziecięcej i młodzieżowej "Wiosenne gwiazdy" 2016, Puławy, 30.03-01.04.2016.

Aleksandra HULAK - Nagroda Specjalna Wojewody Lubelskiego, XVII Ogólnopolski Konkurs Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych "DEBIUTY 2016", Lublin, 16-17.03.2016.

Aleksandra HULAK - II miejsce, Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna Nutka", Biłgoraj, 13.03.2016.

Julia PERZ - III miejsce, XX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer", Warszawa, 12-14.03.2016.

Klaudia BOREJKO - I miejsce - Złoty Flecik, XVII Ogólnopolski Dziecięco-Młodzieżowy Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej Kantyczka 2016, Bielsk Podlaski, 30-31.01.2016.

Olga JAGIEŁO - III miejsce - Brązowy Flecik, XVII Ogólnopolski Dziecięco-Młodzieżowy Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej Kantyczka 2016, Bielsk Podlaski, 30-31.01.2016.

Alicja DZIURDZIAK - wyróżnienie, XVII Ogólnopolski Dziecięco-Młodzieżowy Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej Kantyczka 2016, Bielsk Podlaski, 30-31.01.2016.

Natalia WYSOCKA - I miejsce, X Festiwal Kolęd i Pastorałek, Włodawa, 20.01.2016.

Alicja DZIURDZIAK - II miejsce, X Festiwal Kolęd i Pastorałek, Włodawa, 20.01.2016.

Aleksandra WALASEK - II miejsce, X Festiwal Kolęd i Pastorałek, Włodawa, 20.01.2016.

Maja GRABOWSKA - wyróżnienie, X Festiwal Kolęd i Pastorałek, Włodawa, 20.01.2016.

Maja GRABOWSKA - I miejsce, XIV Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolęda Polska", Opole Lubelskie, 19-24.01.2016.

Aleksandra HULAK - I miejsce, XXI Ogólnopolski Festiwal Kolęd, Jarosław, 16-17.01.2016.

Maja GRABOWSKA - II miejsce, IV Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Jezus Malusieńki", Lublin, 16.01.2016.

Alicja DZIURDZIAK - I miejsce, VII Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych "Anielskie Śpiewanie", WOla Gułowska, 10.01.2016.

Natalia WYSOCKA - I miejsce, VII Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych "Anielskie Śpiewanie", WOla Gułowska, 10.01.2016.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, VII Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych "Anielskie Śpiewanie", WOla Gułowska, 10.01.2016.

POla CELIŃSKA i Annabel NUNN - III miejsce, VII Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych "Anielskie Śpiewanie", WOla Gułowska, 10.01.2016.

Gabriela ŁUKASIK - wyróżnienie, VII Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych "Anielskie Śpiewanie", WOla Gułowska, 10.01.2016.

Patrycja SADŁO - wyróżnienie, VII Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych "Anielskie Śpiewanie", WOla Gułowska, 10.01.2016.



2015:

Aleksandra WYSOKIŃSKA - I miejsce, II Międzyszkolny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w jezyku angielskim, Siedlce, 18 grudnia 2015.

Aleksandra HULAK - III miejsce, XI Wojewódzki Festiwal Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Prezentacje", Międzyrzec Podlaski, 26.11.2015.

Aleksandra HULAK - I miejsce, VI Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej "Na Strunach Poezji", Lublin, 25-26.11.2015.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, XVI Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka", Kraków, 7-8.11.2015.

Julia PERZ - I miejsce, Przegląd Pieśni Patriotycznej 2015, Chodów, 5 listopada 2015.

Aleksandra WYSOKIŃSKA - wyróżnienie, Przegląd Pieśni Patriotycznej 2015, Chodów, 5 listopada 2015.

Aleksandra HULAK - I miejsce, IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015, Siedlce, 23.10.2015.

Gabriela ŁUKASIK - I miejsce, IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015, Siedlce, 23.10.2015.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015, Siedlce, 23.10.2015.

Julia PERZ - III miejsce, IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015, Siedlce, 23.10.2015.

Monika BODZIAK - wyróżnienie, IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015, Siedlce, 23.10.2015.

Olga JAGIEŁO - wyróżnienie, IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015, Siedlce, 23.10.2015.

Karolina ŚLEDŹ - wyróżnienie, IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015, Siedlce, 23.10.2015.

Aleksandra WYSOKIŃSKA - wyróżnienie, IV Konkurs dla dzieci i młodzieży Debiut 2015, Siedlce, 23.10.2015.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, Lubelski Talent, Piotrowice, 21.06.2015.

Marcelina MAKÓWKA - Złota Podlaska Nuta, X Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta" 2015, Bielsk Podlaski, 30 Maja - 1 czerwca 2015.

Olga JAGIEŁO - Srebrna Podlaska Nuta, X Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta" 2015, Bielsk Podlaski, 30 Maja - 1 czerwca 2015.

Aleksandra HULAK - Srebrna Podlaska Nuta, X Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta" 2015, Bielsk Podlaski, 30 Maja - 1 czerwca 2015.

Monika BODZIAK - wyróżnienie, X Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta" 2015, Bielsk Podlaski, 30 Maja - 1 czerwca 2015.

Maja GRABOWSKA - wyróżnienie, X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i Melodia", Radom, 21-23 Maja 2015.

Alicja SKIBIŃSKA - II miejsce,Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik", Piotrków, 23 kwietnia 2015.

Dominka SKIBIŃSKA - wyróżnienie,Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik", Piotrków, 23 kwietnia 2015.

Aleksandra HULAK - II miejsce, XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer", Warszawa, 28-30 marca 2015.

Mikołaj ZIEŃCZUK - II miejsce, Ogólnopolski Konkurs Wokalny "7 Talent", Lublin, 13 marca 2015.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O’beeBOK, Warszawa, 8 marca 2015.

Katarzyna GOLECKA - NAGRODA GŁÓWNA, XV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Wieczne Kolędowanie”, Niepokalanów, 23-25 stycznia 2015.

Mikołaj ZIEŃCZUK - wyróżnienie, XX Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Puławach, Puławy 19-23 stycznia 2015.

Maja GRABOWSKA - III miejsce, IX Festiwal Kolęd i Pastorałek we Włodawie, Włodawa, 9 stycznia 2015.



2014:

Anna LORANTY - II miejsce, XV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka", Kraków, 20-21 grudnia 2014.

Klaudia BOREJKO - wyróżnienie, XV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka", Kraków, 20-21 grudnia 2014.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki Super Mikrofon Radia Jard, Białystok, 5-7 grudnia 2014.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, X Wojewódzki Konkurs Piosenki – „Prezentacje 2014”, Międzyrzec Podlaski, 20 listopada 2014.

Mikołaj ZIEŃCZUK - III miejsce, X Wojewódzki Konkurs Piosenki – „Prezentacje 2014”, Międzyrzec Podlaski, 20 listopada 2014.

Alicja DZIURDZIAK - wyróżnienie, X Wojewódzki Konkurs Piosenki – „Prezentacje 2014”, Międzyrzec Podlaski, 20 listopada 2014.

Anna LORANTY - I miejsce, V Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji”, Lublin, 19-20 listopada 2014.

Monika BODZIAK - WYRÓŻNIENIE, V Ogólnopolski Konkurs Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji”, Lublin, 19-20 listopada 2014.

Klaudia BOREJKO - ZŁOTY KASZTAN, Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2014, Lublin, 18 listopada 2014.

Łukasz BOJACZUK - BRĄZOWY KASZTAN, Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2014, Lublin, 18 listopada 2014.

Alicja DZIURDZIAK - WYRÓŻNIENIE, Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2014, Lublin, 18 listopada 2014.

Aleksandra HULAK - WYRÓŻNIENIE, Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2014, Lublin, 18 listopada 2014.

Natalia WYSOCKA - WYRÓŻNIENIE, Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2014, Lublin, 18 listopada 2014.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, 23 Festiwal Piosenki "Przebój mamy i taty", Sieradz, 15 listopada 2014.

Katarzyna GOLECKA - Nagroda Główna Stowarzyszenia Artystów Wykonawców Polskich, Diamenty Lublina 2014, Lublin, 14 listopada 2014.

Maja GRABOWSKA - Wyróżnienie Zarządu Województwa, Diamenty Lublina 2014, Lublin, 14 listopada 2014.

Aleksandra HULAK - I miejsce, XI Podkarpacki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na skrzydłach muzyki", Rzeszów, 13-14 listopada 2014.

Klaudia BOREJKO - Nagroda GŁÓWNA, Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego "Ojczyzno moja najmilsza. Lublin 2014", Lublin, 26-27 października 2014.

Katarzyna GOLECKA - II miejsce, 9 Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON 2014 - Piosenki Ewy Bem, Warszawa, 25 października 2014.

Anna LORANTY - wyróżnienie, 9 Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON 2014 - Piosenki Ewy Bem, Warszawa, 25 października 2014.

Klaudia BOREJKO - wyróżnienie, 9 Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej TEN TON 2014 - Piosenki Ewy Bem, Warszawa, 25 października 2014.

Łukasz BOJACZUK - I miejsce, III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut", Siedlce, 21 października 2014.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut", Siedlce, 21 października 2014.

Maria LESIUK - II miejsce, III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut", Siedlce, 21 października 2014.

Olga JAGIEŁO - III miejsce, III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut", Siedlce, 21 października 2014.

Natalia WYSOCKA - III miejsce, III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut", Siedlce, 21 października 2014.

Zofia CHOJECKA - wyróżnienie, III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut", Siedlce, 21 października 2014.

Aleksandra HULAK - wyróżnienie, III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut", Siedlce, 21 października 2014.

Marcelina MAKÓWKA - wyróżnienie, III Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży "Debiut", Siedlce, 21 października 2014.

Klaudia BOREJKO - I miejsce: Złota Róża, VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Kwietnik 2014", Kutno, 5-6 października 2014.

Anna LORANTY - wyróżnienie, VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Kwietnik 2014", Kutno, 5-6 października 2014.

Anna LORANTY - wyróżnienie specjalne i nagroda językowa, IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej SOUNDTRACK 2014, Łomża, 21 września 2014.

Marcelina MAKÓWKA - I miejsce, VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2014, Piotrowice, 14 czerwca 2014.

Paulina KRÓL - I miejsce, VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2014, Piotrowice, 14 czerwca 2014.

Maja GRABOWSKA - II miejsce, VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2014, Piotrowice, 14 czerwca 2014.

Aleksandra HULAK - II miejsce, VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2014, Piotrowice, 14 czerwca 2014.

Monika BODZIAK - III miejsce, VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2014, Piotrowice, 14 czerwca 2014.

Magdalena PALINKA - III miejsce, VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2014, Piotrowice, 14 czerwca 2014.

Natalia SZWAJ - III miejsce, VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent 2014, Piotrowice, 14 czerwca 2014.

Adrian LITEWKA - I miejsce, 19 Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces", Tarnobrzeg, 12-14 czerwca 2014.

Aleksandra HULAK - II miejsce, 19 Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces", Tarnobrzeg, 12-14 czerwca 2014.

Klaudia BOREJKO - III miejsce, 19 Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces", Tarnobrzeg, 12-14 czerwca 2014.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak 2014, Mrozy, 15 Maja 2014.

Paulina PRZYSTUPA - II miejsce, Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak 2014, Mrozy, 15 Maja 2014.

Katarzyna NEJRANOWSKA - III miejsce, Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak 2014, Mrozy, 15 Maja 2014.

Magdalena CHMIELEWSKA - wyróżnienie, Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej – Kulturomaniak 2014, Mrozy, 15 Maja 2014.

Klaudia BOREJKO - III miejsce, XVIII Ogólnopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej, Kraśnik, 3 Maja 2014.

MARTYNA WIŚNIEWSKA - III miejsce, IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”, Radom, 28-29 kwietnia 2014.

Katarzyna GOLECKA - I miejsce, IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”, Radom, 28-29 kwietnia 2014.

Anna LORANTY - III miejsce, IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej „Rytm i melodia”, Radom, 28-29 kwietnia 2014.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, Ogólnopolski Kokurs Piosenki - XII Spotkania z Piosenką „Warszawa da się lubić”, Warszawa, 11-12 kwietnia 2014.

Natalia WYSOCKA - II miejsce, Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Pogodna Nutka”, Biłgoraj, 23 marca 2014.

Monika GRABIAS - II miejsce, Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Pogodna Nutka”, Biłgoraj, 23 marca 2014.

Anna LORANTY - I miejsce, XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer", Warszawa, 15-17 marca 2014.

Katarzyna GOLECKA - I miejsce, XV Konkurs Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „DEBIUTY 2014”, Lublin, 14 marca 2014.

Anna LORANTY - Złoty Flecik, XV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2014”, Bielsk Podlaski, 25-26 stycznia 2014.

Katarzyna GOLECKA - Srebrny Flecik, XV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2014”, Bielsk Podlaski, 25-26 stycznia 2014.

Adrian LITEWKA - Srebrny Flecik, XV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2014”, Bielsk Podlaski, 25-26 stycznia 2014.

Monika BODZIAK - wyróżnienie, XV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2014”, Bielsk Podlaski, 25-26 stycznia 2014.

Olga JAGIEŁO - wyróżnienie, XV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2014”, Bielsk Podlaski, 25-26 stycznia 2014.

Klaudia BOREJKO - Nagroda Dyrektora Artystycznego Festiwalu, XV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej „KANTYCZKA 2014”, Bielsk Podlaski, 25-26 stycznia 2014.

Anna LORANTY - Nagroda Główna, XIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nasze Wieczne Kolędowanie", Niepokalanów, 18-19 stycznia 2014.

Nina MARCZUK - wyróżnienie, XIX Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek, Jarosław, 18-19 stycznia 2014.

Olga JAGIEŁO - I miejsce, XX Festiwal Kolęd, Puławy, 13-16 stycznia 2014.

Marcelina MAKÓWKA - wyróżnienie, XX Festiwal Kolęd, Puławy, 13-16 stycznia 2014.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, V Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych „Anielskie Śpiewanie”, WOla Gułowska, 5 stycznia 2014.



2013:

Anna LORANTY - I miejsce, XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”, Kraków, 14-15 grudnia 2013.

Maria LESIUK - III miejsce, XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”, Kraków, 14-15 grudnia 2013.

Monika BODZIAK - III miejsce, XIV Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka”, Kraków, 14-15 grudnia 2013.

Adrian LITEWKA - III nagroda,IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki Rozrywkowo-Jazzowej, Lublin,
23 listopada 2013.

Klaudia BOREJKO - I miejsce,"Prezentacje" - IX Wojewódzki Festiwal Piosenki, Międzyrzec Podlaski,
21 listopada 2013.

Olga JAGIEŁO - II miejsce,"Prezentacje" - IX Wojewódzki Festiwal Piosenki, Międzyrzec Podlaski,
21 listopada 2013.

Adrian LITEWKA - II miejsce,"Prezentacje" - IX Wojewódzki Festiwal Piosenki, Międzyrzec Podlaski,
21 listopada 2013.

Anna LORANTY - II miejsce, IV Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej "Na strunach poezji", Lublin, 20-21 listopada 2013.

Adrian LITEWKA - GRAND PRIX, XIV Eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni - Piosenki Patriotycznej, Ludowej i Tańca Ludowego, Zwoleń, 16 listopada 2013.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, XIV Eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni - Piosenki Patriotycznej, Ludowej i Tańca Ludowego, Zwoleń, 16 listopada 2013.

Klaudia BOREJKO - Wyróżnienie, Wojewódzki Konkurs Piosenki "Jesienne Nutki 2013, Lublin,
30 października 2013.

Klaudia BOREJKO - Nagroda, Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej "Ojczyzno moja najmilsza" im. Ryszarda Kaczorowskiego, Lublin, 26-27 października 2013.

Natalia SZWAJ - II miejsce, II Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży - DEBIUT 2013,
Siedlce, 22 października 2013.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, II Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży - DEBIUT 2013,
Siedlce, 22 października 2013.

Anna LORANTY - wyróżnienie, II Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży - DEBIUT 2013,
Siedlce, 22 października 2013.

Katarzyna GOLECKA - I miejsce, Międzynarodowy Wokalny Konkurs „Wiktoria 2013”, Białołęcki Ośrodek Kultury, Warszawa, 5-6 października 2013.

Klaudia BOREJKO - wyróżnienie, IX Festiwal Pieśni Patriotycznej „Pieśń Ojczyzny Pełna", Kock, 5 października 2013.

Katarzyna GOLECKA - GRAND PRIX, XIX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Białe 2013”, Okuninka, 4-7 lipca 2013.

Monika BODZIAK - III miejsce, XIX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Białe 2013”, Okuninka, 4-7 lipca 2013.

Klaudia BOREJKO - wyróżnienie, XIX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Białe 2013”, Okuninka, 4-7 lipca 2013.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent", Piotrowice, 8 czerwca 2013.

Paulina KRÓL - III miejsce, VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent", Piotrowice, 8 czerwca 2013.

Joanna MAZURKIEWICZ - wyróżnienie, VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent", Piotrowice, 8 czerwca 2013.

Katarzyna GOLECKA - I miejsce, VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent", Piotrowice, 8 czerwca 2013.

Monika BODZIAK - III miejsce, VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Lubelski Talent", Piotrowice, 8 czerwca 2013.

Klaudia BOREJKO - wyróżnienie, Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2013”, Ryki, 5-6 czerwca 2013.

Paulina KRÓL - wyróżnienie, Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2013”, Ryki, 5-6 czerwca 2013.

Katarzyna GOLECKA - Nagroda Salonu Muzycznego Riff w Zielonej Górze, V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2013, Zielona Góra, 25-26 Maja 2013.

Paulina LEWCZUK - III miejsce, VIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta '2013", Bielsk Podlaski, 25-26 Maja 2013.

Monika BODZIAK - I miejsce, Eliminacje powiatowe do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, Jeziorzany, 19 Maja 2013.

Nina MARCZUK - III miejsce, V Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Słowik 2013”, Lubartów,
16 Maja 2013.

Marcelina MAKÓWKA - laureat, Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, Parczew, 14 Maja 2013.

Zofia WRZESIŃSKA - laureat, Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, Parczew, 14 Maja 2013.

KINGA DUDA - laureat, Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, Parczew, 14 Maja 2013.

Maja TROCHUNOWICZ - laureat, Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, Parczew, 14 Maja 2013.

Patrycja LIPKA - laureat, Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, Parczew, 14 Maja 2013.

Ola JAGIEŁO - I miejsce, XVIII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2013,
14 Maja 2013.

MARYSIA ADAMCZYK - II miejsce, XVIII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2013,
14 Maja 2013.

Klaudia BOREJKO - I miejsce, VII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak 2013" Mrozy,
18 kwietnia 2013.

Ola JAGIEŁO - II miejsce, VII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak 2013" Mrozy,
18 kwietnia 2013.

Nina MARCZUK - III miejsce, VII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak 2013" Mrozy,
18 kwietnia 2013.

Maria LESIUK - wyróżnienie, VII Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej "Kulturomaniak 2013" Mrozy,
18 kwietnia 2013.

Nina MARCZUK - I miejsce, VII Powiatowy Konkurs pamięci Agnieszki Osieckiej, Kock, 11 kwietnia 2013.

Monika BODZIAK - II miejsce, VII Powiatowy Konkurs pamięci Agnieszki Osieckiej, Kock, 11 kwietnia 2013.

Monika BODZIAK - I miejsce, III Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O'’beeBOK", Warszawa, 22-23 lutego 2013.

Katarzyna GOLECKA - III miejsce, III Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O'’beeBOK", Warszawa, 22-23 lutego 2013.

Paulina LEWCZUK - wyróżnienie, III Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O'’beeBOK", Warszawa, 22-23 lutego 2013.

Klaudia BOREJKO - Srebrny Flecik (II miejsce), XIV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej "KANTYCZKA 2013", Bielsk Podlaski, 26-27 stycznia 2013.

Nina MARCZUK - wyróżnienie (Złotego i Srebrnego Flecika nie przyznano), XIV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej "KANTYCZKA 2013", Bielsk Podlaski, 26-27 stycznia 2013.

Paulina LEWCZUK - wyróżnienie, XIV Ogólnopolski Festiwal Kolędy i Pastorałki Współczesnej
"KANTYCZKA 2013", Bielsk Podlaski, 26-27 stycznia 2013.

Klaudia BOREJKO - II nagroda, XVIII Festiwal Kolęd w Puławach, Puławy, 21-24,27 stycznia 2013.

Paulina KRÓL - III nagroda, XVIII Festiwal Kolęd w Puławach, Puławy, 21-24,27 stycznia 2013.

Monika BODZIAK - II nagroda, XVIII Festiwal Kolęd w Puławach, Puławy, 21-24,27 stycznia 2013.

Katarzyna GOLECKA - III nagroda, XVIII Festiwal Kolęd w Puławach, Puławy, 21-24,27 stycznia 2013.

Nina MARCZUK - wyróżnenie, XVIII Festiwal Kolęd w Puławach, Puławy, 21-24,27 stycznia 2013.

Katarzyna GOLECKA - wyróżnienie, XIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek "Nasze wieczne kolędowanie", Niepokalanów, 19-20 stycznia 2013.

Nina MARCZUK - I miejsce oraz nagroda publicznośći, XVIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek, Jarosław, 12-13 stycznia 2013.



2012:

Klaudia BOREJKO - WYRÓŻNIENIE, Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży - DEBIUT 2012,
Siedlce, 20 listopada 2012.

Katarzyna GOLECKA - I miejsce, Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży - DEBIUT 2012,
Siedlce, 20 listopada 2012.

Monika BODZIAK - WYRÓŻNIENIE, Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży - DEBIUT 2012,
Siedlce, 20 listopada 2012.

Paulina LEWCZUK - III miejsce, Konkurs Piosenki dla dzieci i młodzieży - DEBIUT 2012,
Siedlce, 20 listopada 2012.

Klaudia BOREJKO - II miejsce, XIII Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka", Kraków, 16-17 listopada 2012.

Paulina LEWCZUK - Złoty LAUR, Festiwal Śpiewającej Młodzieży "Laur" - Kruszwica 2012,
27-28 października 2012.

Katarzyna GOLECKA - I miejsce, VIII Wojewódzki Przegląd Piosenki "Prezentacje 2012",
Międzyrzec Podlaski, 25 października 2012.

Monika BODZIAK - II miejsce, VIII Wojewódzki Przegląd Piosenki "Prezentacje 2012",
Międzyrzec Podlaski, 25 października 2012.

Klaudia BOREJKO - III miejsce, VIII Wojewódzki Przegląd Piosenki "Prezentacje 2012",
Międzyrzec Podlaski, 25 października 2012.

Paulina LEWCZUK - I miejsce, VIII Wojewódzki Przegląd Piosenki "Prezentacje 2012",
Międzyrzec Podlaski, 25 października 2012.

Paulina LEWCZUK - GRAND PRIX, X Festiwal Piosenki Młodzieżowej Solo-Tutti 2012,
Bydgoszcz, 13 października 2012.

Aleksandra ŁODZIŃSKA - I miejsce, X Festiwal Piosenki Młodzieżowej Solo-Tutti 2012,
Bydgoszcz, 13 października 2012.

Katarzyna GOLECKA - II miejsce, X Festiwal Piosenki Młodzieżowej Solo-Tutti 2012,
Bydgoszcz, 13 października 2012.

Paulina LEWCZUK - GRAND PRIX, VIII Festiwal Pieśni Patriotycznej, Kock, 6 października 2012.

Klaudia BOREJKO - WYRÓŻNIENIE, VIII Festiwal Pieśni Patriotycznej, Kock, 6 października 2012.

Nina MARCZUK - WYRÓŻNIENIE, VIII Festiwal Pieśni Patriotycznej, Kock, 6 października 2012.

Katarzyna GOLECKA - udział w trzeciej edycji "Bitwy na głosy" 2012; drużyna Beaty Kozidrak,
15 września 2012.

Nina MARCZUK - wyróżnienie, XVIII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Białe 2012, Okuninka,
30 czerwca - 1 lipca 2012.

Katarzyna GOLECKA - "Złoty Śpiewający Słowik", Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
"Śpiewający Słowik" 2012, Ryki, 14-15 czerwca 2012.

Aleksandra ŁODZIŃSKA - "Srebrny Śpiewający Słowik", Wojewódzki Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik" 2012, Ryki, 14-15 czerwca 2012.

Katarzyna GOLECKA - I miejsce, Finał 17-go Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces",
Tarnobrzeg, 7-9 czerwca 2012.

Aleksandra ŁODZIŃSKA - III miejsce, Finał 17-go Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces",
Tarnobrzeg, 7-9 czerwca 2012

Klaudia BOREJKO - III miejsce, VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
"Lubelski Talent 2012". Piotrowice, 2-3 czerwca 2012.

Aleksandra ŁODZIŃSKA - I miejsce, VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
"Lubelski Talent 2012". Piotrowice, 2-3 czerwca 2012.

Katarzyna GOLECKA - GRAND PRIX, VI Spotkania Mistrzów Muzyki "Pacanów 2012".
Pacanów, 1 czerwca 2012.

Katarzyna GOLECKA wygrała - Nagroda Europejskiej Fundacji Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży "Młodzi Artyści" FUMKA, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2012.
Zielona Góra, 26-27 Maja 2012.

Paulina LEWCZUK - III miejsce VII Międzynarodowy Festiwal Piosenki "Podlaska Nuta",
Bielsk Podlaski, 26-27 Maja 2012.

Ola JAGIEŁO - wyróżnienie, Finał Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej
KULTUROMANIAK 2012, 10.05.2012, Mrozy.

Iza MODRZEWSKA - I miejsce oraz Nagroda Specjalna (występ na jednej scenie z KASIĄ KOWALSKĄ podczas Dni Mrozów - 10 czerwca 2010 roku), Finał Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej KULTUROMANIAK 2012, 10.05.2012, Mrozy.

Aleksandra ŁODZIŃSKA - I miejsce, XVII edycja Miejskiej Sceny Amatora "O Puchar Prezydenta Miasta" Puławy, 18-20 kwietnia 2012, Puławy.

Katarzyna GOLECKA - GRAND PRIX, VII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "TEN TON",
Piosenki Grażyny Łobaszewskiej, Warszawa, Dom Kultury Dorożkarnia, 15 kwietnia 2012.

Aleksandra ŁODZIŃSKA - III miejsce, VII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "TEN TON",
Piosenki Grażyny Łobaszewskiej, Warszawa, Dom Kultury Dorożkarnia, 15 kwietnia 2012.

Katarzyna SOBCZYŃSKA - I miejsce w Powiatowym Konkursie poświęconym pamięci Agnieszki Osieckiej,
Kock, 29 marca 2012.

Gabrysia GAJDA i Marta ZANIEWICZ (kategoria zespoły) - I miejsce, Wojewódzki Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "I CAN BE A STAR", Ulan Majorat, 27 marca 2012.

Katarzyna GOLECKA - I miejsce, Damian KUCZEWSKI - wyróżnienie, Wojewódzki Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "I CAN BE A STAR", Ulan Majorat, 27 marca 2012.

Aleksandra ŁODZIŃSKA została laureatką II miejsca na II Festiwalu Piosenki Polskiej
i Anglojęzycznej O'beeBOK, Warszawa, 17-18 lutego 2012.

Klaudia BOREJKO otrzymała wyróżnienie na II Festiwalu Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej
O'beeBOK, Warszawa, 17-18 lutego 2012.  

Karolina ANTONIAK zajęła II miejsce w Konkursie Kolęd w III Liceum Ogólnokształcącym
im. Unii Lubelskiej, Lublin, 27 stycznia 2012.

Katarzyna GOLECKA wygrała ("Złoty Flecik") XIII Ogólnopolski Dziecięco-Młodzieżowy Festiwal Kolędy
i Pastorałki Współczesnej "Kantyczka 2012", Bielsk Podlaski, 21-22 stycznia 2012.

Katarzyna GOLECKA wygrała - I NAGRODA XVII Festiwal Kolęd, Puławy, 17-19 stycznia 2012.

Aleksandra ŁODZIŃSKA wygrała - I NAGRODA XVII Festiwal Kolęd, Puławy, 17-19 stycznia 2012.

Klaudia BOREJKO otrzymała II NAGRODĘ na XVII Festiwalu Kolęd, Puławy, 17-19 stycznia 2012.

Katarzyna GOLECKA wygrała - GRAND PRIX Jubileuszowy XV Ogólnopolski Festiwal Pieśni
i Piosenki Bożonarodzeniowej, Toruń, 14-15 stycznia 2012.



2011:

Paulina TARASIUK została laureatką III miejsca II Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozrywkowo-Gospelowej, Lublin, 26 listopada 2011 roku.

Katarzyna GOLECKA została laureatką II miejsca XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dziecięcych i Młodzieżowych im. Henryka Morysa w Kielcach, 18-20 listopada 2011.

Katarzyna GOLECKAwygrała - I miejsce (w kategorii III: 11 do 13 lat) XII Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży "Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka", Kraków, 11 listopada 2011.

Katarzyna GOLECKA wyśpiewała II miejsce w konkursie "Canto Cantare",
Bydgoszcz, 5 listopada 2011.

Katarzyna GOLECKA zdobyła "Złotego kasztana" (I miejsce) w konkursie "Jesienne nutki".
Dom Kultury "Pod Akacją", Lublin, 3 listopada 2011.
Ponadto wyróżnienie otrzymała Aleksandra ŁODZIŃSKA.

Katarzyna KAWAŁEK zdobyła ZŁOTĄ MASKĘ VII Zamojskich Spotkań Wokalnych
"Piosenka w teatralnej masce" 24 czerwca 2011.

Bartłomiej KAWAŁEK wyśpiewał II miejsce, Paulina TARASIUK - wyróżnienie w konkursie
"Złota Ósemka" 2011, Warszawa, Białołęcki Dom Kultury, 18 Maja 2011.

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Lubelski Talent, 14 Maja 2011, Piotrowice,
Gimnazjum: Katarzyna KAWAŁEK - I miejsce, Bartłomiej KAWAŁEK - II miejsce,
Szkoła podstawowa: Aleksandra ŁODZIŃSKA - I miejsce, Katarzyna GOLECKA - III miejsce
oraz Paulina TARASIUK - wyróżnienie

Bartłomiej KAWAŁEK otrzymał wyróżnienie na Przeglądzie poezji śpiewanej, piosenki autorskiej - "Wyśpiewać poezję"SCENA MŁODYCH 2011, Lublin, 14 Maja 2011.

KINGA LIPIEC i Monika KRZYŻAK zostały wyróżnione na Powiatowym Festiwalu Piosenki
w Piotrkowie. Piotrków, 5 Maja 2011.

Katarzyna KAWAŁEK zajęła I miejsce na XXI Festiwalu Piosenki Młodzieżowej "Karolek 2011"
Wrocław, 9 kwietnia 2011.

Bartłomiej KAWAŁEK zajął III miejsce na XXI Festiwalu Piosenki Młodzieżowej "Karolek 2011"
Wrocław, 9 kwietnia 2011.

Katarzyna GOLECKA wygrała XI Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
w Milanowie 6 kwietnia 2011.

Klaudia BOREJKO wzięła udział w XXII Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
"Wesołe nutki 2011" w Łukowie, 3 kwietnia 2011

Bartłomiej KAWAŁEK otrzymał wyróżnienie w Eliminacjach wstępnych 16 Konkursu Piosenki
"Wygraj sukces", Puławy, 2 kwietnia 2011.

Katarzyna KAWAŁEK zakwalifikowała się do Eliminacji Regionalnych 16 Konkursu Piosenki
"Wygraj sukces", Puławy, 2 kwietnia 2011.

Katarzyna KAWAŁEK zajęła II miejsce w XIV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki
Super Mikrofon Radia JARD" w Białymstoku, 18-20 marca 2011.

Agnieszka KOKSANOWICZ wzięła udział w finale XIV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Super Mikrofon Radia JARD" w Białymstoku, 18-20 marca 2011.

Paulina TARASIUK zajęła I miejsce na Festiwalu Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej
"O'beeBOK" w Warszawie, 5 lutego 2011.

Paulina TARASIUK otrzymała II nagrodę na XI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek
"Nasze wieczne kolędowanie" w Niepokalanowie, 21-23 stycznia 2011.

Weronika ŁUBKOWSKA zajęła II miejsce w Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
we Włodawie, 5 stycznia 2011.